Notiks Rīgas čempionāts mākslas vingrošanā

11. Oktobris, 2017

Divas dienas, 14. un 15. oktobrī, Bērnu un jaunatnes basketbola skola “Rīga” sporta bāzē, Juglas ielā 16, risināsies Rīgas čempionāts mākslas vingrošanā, kurā aicinātas piedalīties sporta skolu un sporta klubu vingrotājas.


Sacensības rīko, lai popularizētu mākslas vingrošanu, veicinātu vingrotāju sportiskās meistarības attīstību, kā arī, lai noskaidrotu 2017. gada Rīgas čempiones titula ieguvēju.

Čempionāta sākums plkst. 11.00 un to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pirmajā sacensību dienā, 14. oktobrī būs cīņa par medaļām individuālajos vingrojumos ar apli un bumbu. Savukārt čempionāta otrajā dienā, 15. oktobrī, notiks individuālās sacensība vingrojumos ar vālītēm un lentu, kā arī grupu vingrojumos.

Sacensību nolikums un informācija par tām tiek publicēta interneta vietnē www.sports.riga.lv.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.