Notiks Rīgas atklātais čempionāts iejādē

7. Septembris, 2018

Sporta centā “Kleisti” 8. septembrī notiks Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes jāšanas sportā iejādē. Sacensību sākums pulksten 10.


Rīgas čempionāts iejādē risināsies pēc Mazās balvas programmas dalībniekiem bez vecuma ierobežojuma. Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs savukārt paredzētas shēmas bērniem līdz 15 gadu vecumam un junioriem līdz 18 gadu vecumam.

Pagājušogad Rīgas čempionātā iejādē uzvarēja Everita Daubure, kura toreiz sacīja: “Lepojos ar sava zirga Luvrs sniegumu, jo šī ir pirmā sezona, kad startējam Mazās balvas programmā. Laika apstākļu dēļ, kad bija salijis laukums, varbūt neizdevās rādīt mūsu labāko sniegumu. Taču sasniegtais rezultāts procentu izteiksmē mani šādos apstākļos iepriecina.” Šķiet, ka šogad laikapstākļi būs labvēlīgāki, kā liecina prognozes.

Latvijas Jātnieku federācijas Iejādes sekcijas vadītāja Anita Mangale: “Tradicionāli, katru rudeni, tiek rīkotas Rīgas atklātā čempionāta sacensības iejādē, un esam pateicīgi, ka Rīgas domes Izglītības un sporta departaments tradicionāli atbalsta šīs sacensības, kuras jau iecienītas sportistu vidē un veicina jauniešu piesaisti šim sporta veidam. Tas ir kā lielisks punkts iejādes sacensību sezonas nobeigumam, kur aicināti piedalīties visi sportisti.”

Sacensības organizē Latvijas Jātnieku federācija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Ieeja skatītājiem – bez maksas. LJF sporta centra “Kleisti” adrese: Rīga, Rātsupītes iela 4 (bij. Kleistu iela 75).

Plašāka informācija (sacensību nolikums) pieejama Latvijas Jātnieku federācijas mājaslapas www.ljf.lv sadaļā “Jaunumi”.

Rīgas čempionāts šķēršļu pārvarēšanā savukārt notiks 27. oktobrī.