Notiks Rīgas Alus kvartāla apkārtnes svētki. Ieeja pasākumā bez maksas

31. Jūlijs, 2019

11. augustā, sākot no plkst. 14.00, bijušās Rīgas Alus rūpnīcas kvartālā, Bruņinieku ielā 2, tiks piedzīvots autentisks ieskats apkaimē, kas interpretēs Rīgas Alus kvartāla stāstus un citus materiālus mākslas izpausmēs, aicinot apkaimes esošos un bijušos iedzīvotājus iesaistīties kopīgās aktivitātēs.


“Īpaša svētnīca bija rūpnīcas vecie pagrabi, kur milzīgās betona vannās rūga alus. Īsts un dzīvs”: Roberts Vīcups - Rīgas Alus rūpnīcas apsargs.

Apkaimes iedzīvotājiem un citiem interesentiem būs pieejamas autentiska skanējuma audio laika joslu imitācijas DJ All-Viss izpildījumā. Būs pieejama HOLIS vadītā kartēšanas meistarklase, kur tiks radīta lielformāta platforma stāstu un foto fiksācijas novietošanai. Improvizācijas duets DIVAS pievērsīsies stāstiem, tos interpretējot izrādē, kā arī citas aktivitātes – sietspiedes darbnīca, foto orientēšanās, kino, kolekciju izstāde un citas.

Organizātori aicina dalities savā pieredzes stāstā vai mirkļu fiksācijā, sūtot stāstu uz ra.apkaimes@gmail.com vai Facebook grupā “Rīgas Alus rūpnīcas apkaime”. Kopīgi kolekcionēsim vēstures liecības, veidosim jaunas sarunas par seno, radīsim mākslas darbus un veidosim aktivitātes, lai lūkotos caur Rīgas Alus kvartāla prizmu.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.