Notiks Paralimpiskā sporta diena 2019

15. Maijs, 2019

18. maijā, Rīgā, Ezermalas iela 30, Sporta kompleksā “Ķeizarmežs” jau devīto reizi norisināsies viens no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem – Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā, kurā aicināts piedalīties ikviens cilvēks ar invaliditāti!


Šī gada Paralimpiskās sporta dienas ietvaros tās dalībniekiem būs iespēja startēt četros komandu sporta veidos – Boccia, Bocce, sēdvolejbolā un grīdas kērlingā, kā arī septiņos individuālajos sporta veidos – galda hokejā, šautriņu mešana, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā un galda tenisā!

Sacensību dalībniekus gaidīs dažādi pārsteigumi un piemiņas veltes, kā arī iespēja sevi pierādīt individuālās sportiskās aktivitātēs un iepazīties ar līdzīgi domājošajiem. Pasākuma mērķis ir popularizēt Paralimpisko kustību Latvijā un veicināt sociālo integrāciju ar sporta palīdzību.

Paralimpisko sporta dienu organizē Latvijas Paralimpiskā komiteja, sadarbībā ar banka “Citadele” un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Atgādinām, ka dalībai pasākumā nav vecuma ierobežojumu un tas ir BEZ MAKSAS!