Notiks nodarbība "Draudzīgs ievads kritiskajā domāšanā" visa vecuma interesentiem

7. Marts, 2019

Trešdien, 20. martā, no plkst. 17.00 līdz 19.00 ikvienu interesentu aicinām piedalīties Edgara Klētnieka vadītā nodarbībā “Draudzīgs ievads kritiskajā domāšanā”.


Programmā: ievads debatēs – argumentācija, atspēkošana un publiskā runa. Kā veidot argumentu, kā atspēkot argumentus, kas ir laba publiskā runa un kā to pilnveidot? Otrajā daļā – ievads loģikā un loģikas kļūdās: teorija un prakse. Būs iespēja spēlēt loģikas kļūdu spēli “Populists”, apgūt loģikas kļūdas un iemācies no tām izvairīties.

Vietu skaits nodarbībā ir ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties iepriekš, rakstot uz info@esmaja.lv. Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Edgars Klētnieks vadījis publiskās runas, argumentācijas un kritiskās domāšanas meistarklases vairāk nekā 1000 cilvēkiem. Ir Debašu Līderu Skolas galvenais mentors otro gadu, palīdzējis 8 skolām izveidot aktīvu debašu klubu. Piedalījies vairāk nekā 30 publiskās debatēs, tai skaitā radio, loģikas kļūdu galda spēles “Populists” autors. Ieguvis maģistra grādu ķīmijā Kembridžas universitātē.

Uzziņai:

Eiropas Medijpratības nedēļa, kas notiks no 18. līdz 22.martam, ir jauna Eiropas Komisijas iniciatīva, lai uzsvērtu mediju lietotprasmes sociālo nozīmi un veicinātu plašsaziņas līdzekļu lietotprasmes iniciatīvas un projektus visā Eiropas Savienībā.