Noslēgumam tuvojas vērienīga kanalizācijas vada uz Vārnukrogu pārbūve

12. Februāris

Pašlaik pārbūvēti jau aptuveni 4300 metri kanalizācijas spiedvada, kas savieno bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” metāntenku iekraušanas sūknētavu ar dūņu laukiem Vārnukrogā. 


Kopējais šī spiedvada garums ir 8350 metri, tātad paveikta jau vairāk nekā puse no plānotā. Darbus veic SIA “Norma-S”, to noslēguma termiņš ir 16. aprīlis. Kopējā projekta līguma summa ir 3 301 362 eiro.

Kanalizācijas spiedvads uz Vārnukrogu tiek pārbūvēts ar beztranšeju metodi, uzlaužot esošo vadu un tā vietā iebūvējot jaunu cauruļvadu.

Šī projekta ietvaros notika arī kanalizācijas spiedvada pārbūves darbi zem Buļļupes, kas jau pabeigti. To ietvaros ar horizontālās vadāmas urbšanas metodi izbūvēts 245 metrus garš posms. Remontdarbu veikšanas vietā upes lielākais dziļums ir aptuveni 14 metri, līdz ar to cauruļvadu vietām nācās pārbūvēt gandrīz 20 metrus lielā dziļumā.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk