No kādas vecpilsētas tirgotājas konfiscētas 93 smaržu un kosmētiku iepakojumi

10. Novembris, 2017

9. novembrī neilgi pēc pulksten 13.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu tumšās drebēs tērptu sievieti, kura vecpilsētā garāmgājējiem, iespējams, piedāvā zagtas smaržas.


Ar pilsētas videonovērošanas centra darbinieku palīdzību sieviete uzmeklēta un apturēta Tirgoņu ielā. Pie viņas atradās divi maisi ar nezināmas izcelsmes smaržām un kosmētiku. Sieviete skaidroja, ka preces nav zagusi, bet gan iegādājusies Rīgas Centrāltirgū par dažiem eiro savām vajadzībām. Kundze kategoriski noliedza, ka būtu gājusi vietējos veikalos un uzmācīgā veidā cilvēkiem piedāvājusi smaržas.

Policisti apstaigāja vietējos vecpilsētas veikaliņus. Vairāki pārdevēji apstiprināja, ka sieviete piedāvājusi dažādu zīmolu preces, apgalvojot, ka tās iegādājusies lidostā. Tomēr sieviete turpināja noliegt aculiecinieku stāstīto, apgalvojot, ka visi pret viņu ir sazvērējušies. Pārrunu laikā pārkāpēja ieskrēja vienā no veikaliem un pārdevējai uzkliedza: “Dievs tevi sodīs!”.

Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par tirdzniecības prasību neievērošanu, piemērojot preču konfiscēšanu. Tāpat lietas izskatīšanas laikā tiks izvērtēts par informācijas nodošanu kompetentajām iestādēm saistībā ar iespējamu preču viltošanu.