No grāmatu pārdevējas līdz tautas daiļamata meistarei: atklāta Īrisas Vainovskas personālizstāde “Mana radošā dzīve”

14. Janvāris

No 11. janvāra līdz 3. februārim Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” (Jaunielā 29A) norisinās tautas daiļamata meistares Īrisas Vainovskas personālizstāde “Mana radošā dzīve”, kurā būs apskatāmi autores darinātie dekoratīvie šķīvji, podi, krūzes un citi keramikas priekšmeti. Izstādi bagātinās tautas lietišķās mākslas studijas “Rota” tekstilijas.


Īrisa Vainovska dzimusi skaistā vietā pie Augstrozes lielezera 1952. gada rudenī. Vēlāk pabeigusi Valmieras vidusskolu un tālāk viņas ceļš veda uz Rīgu. Pēc dienas darba grāmatu veikalā apguvusi māla virpošanas prasmi VEF Kultūras pils keramikas studijā “Saule”.

Foto: publicitātes

1985. gadā Īrisa Vainovska ieguva tautas daiļamata meistara goda nosaukumu un turpināja darboties studijā “Māra”. Īrisa Vainovska kopā ar studiju “Saule” un “Māra” dalībniekiem piedalījusies dažādās izstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs, kā arī veidojusi personālizstādes.

Izstāde skatāma katru dienu no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00. Ieejas maksa izstādē: pieaugušiem 1.00 EUR, pensionāriem un bērniem no 7 gadu vecuma 0.70 EUR.