No 26. janvāra būs izmaiņas 16. maršruta autobusa kustības sarakstā

16. Janvāris

„Rīgas satiksme” informē, ka no 2018. gada 26. janvāra būs izmaiņas 16. maršruta autobusa darbdienu un brīvdienu kustības sarakstā un maršrutā.


Informējam, ka saistībā ar Valsts finansējuma samazināšanu 16.autobusa maršrutam tiks samazināts reisu skaits ārpus Rīgas pilsētas, kā arī galapunkts „Garkalnes Mucenieki” pārdēvēts par „Sunīši”. Rīgas pilsētas teritorijā reisu skaits paliek nemainīgs, bet ārpus Rīgas teritorijas reisu skaits darba dienās samazinās par 65%, bet brīvdienās 55%

Turpmāk 16. maršruta autobusi kursēs no galapunkta „Abrenes iela” līdz Papīrfabrikai „Jugla”. Atsevišķos reisos autobuss kursēs līdz Muceniekiem vai Sunīšiem.

  • Darba dienu kustības sarakstu skatīt šeit.
  • Brīvdienu kustības sarakstu skatīt šeit.
  • Maršruta shēmu skatīt šeit.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk