No 19. maija tiks veiktas izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos

14. Maijs

„Rīgas satiksme” informē, ka no 19. maija līdz vasaras sezonas beigām būs izmaiņas atsevišķos autobusu maršrutos, kā arī vairākos sabiedriskā transporta maršrutos tiks noteikti jauni darba dienu un brīvdienu kustības saraksti


No 2018. gada 19. maija līdz pludmales, mazdārziņu un atpūtas sezonas beigām, bet ne agrāk par 31. augustu, saistībā ar pasažieru plūsmas palielināšanos, lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu līdz Rīgas pilsētā esošajām atpūtas vietām, mazdārziņiem, peldvietām - Mangaļsala, Vecāķi, Daugavgrīva, Vakarbuļļi un Mežaparks, tiks veiktas izmaiņas kustības sarakstos:

  • 58. maršruta autobuss vasaras sezonā kursēs līdz Vecāķiem. Atsevišķi rīta reisi darba dienās un brīvdienās kursēs tikai līdz Vecmīlgrāvim. Būs izmaiņas darba dienu un brīvdienu kustības grafikā.
  • 3. un 30. maršruta autobusam būs jauns kustības saraksts brīvdienās. Sestdienās, svētdienās un svētku dienās 3. maršruta autobusi no Pļavniekiem sākot no plkst. 7:34 kursēs līdz Vakarbuļļiem, savukārt 30. maršruta autobusi no 19. maija kursēs arī sestdienās, svētdienās un svētku dienās.
  • Lai nodrošinātu pasažieru ērtības, 36. maršruta autobusi kursēs biežāk. Izmaiņas būs darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.
  • 29. autobusa maršruts līdz vasaras sezonas beigām tiks pagarināts līdz Vecāķiem un autobusi kursēs maršrutā „Mežciems – Vecmīlgrāvis – Vecāķi”. Vēršam jūsu uzmanību, ka reiss plkst. 8:31 darba dienās no Mežciema, kursēs tikai līdz galapunktam „Vecmīlgrāvis”.
  • Lai nodrošinātu ērtāku nokļūšanu uz Rīgas pilsētas pludmalēm, no 19. maija izmaiņas būs 2., 24., 19., 29. autobusu maršrutiem brīvdienu kustības sarakstos un 19., 29. autobusu maršrutiem darba dienu kustības sarakstos.
  • No 19. maija vasaras sezonas kustības saraksti būs 15. un 31. autobusu maršrutiem brīvdienās.
  • 11. tramvaja maršrutā būs izmaiņas brīvdienu kustības sarakstos.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.