No 19. līdz 20. jūnijam kreisā krasta iedzīvotājiem nebūs karstā ūdens

15. Jūnijs, 2018

Otrdien, 19.jūnijā, nebūs karstā ūdens Imantā, Zolitūdē, Iļģuciemā, Grīvā, Dzirciemā, Dzegužkalnā, Āgenskalnā, Zasulaukā, Šampēterī, Kalnciemā, Daugavgrīvas, Trijādības ielu, Aleksandra Grīna bulvāra un Raņķa dambja rajonos


AS "RĪGAS SILTUMS” informē - otrdien, 19.jūnijā, tiks veikta hidrauliskā pārbaude siltumcentrāļu "Imanta” un "Zasulauks” siltumtīklos, tāpēc siltumenerģijas patērētāji Imantas, Zolitūdes, Iļģuciema, Grīvas, Dzirciema, Dzegužkalna, Āgenskalna, Zasulauka dzīvojamos rajonos, Šampētera, Kalnciema, Daugavgrīvas, Trijādības ielu, Aleksandra Grīna bulvāra un Raņķa dambja rajonos nesaņems karsto ūdeni.

Daļai siltumenerģijas lietotāju karstā ūdens temperatūra var pazemināties jau pirmdien, 18.jūnijā.

Lūdzam ēku īpašniekus un ēku apsaimniekotājus nodrošināt drošu siltumapgādes sistēmu atslēgumu no AS “RĪGAS SILTUMS” siltumtīkliem.

Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts līdz + 45°C.

Pārbaudes laikā maģistrālie siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti - siltumnesēja spiediens tajos sasniedz 16 atmosfēras.

Precīzas adreses meklējiet šeit

Darbu izpildītājs: AS „Rīgas siltums”, tālr. 80000090, PS „Siltumserviss Rīga”, tālr.80000610

Savukārt "Rīgas namu pārvaldnieks" vērš uzmanību, ka karstā ūdens pakalpojuma piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no iespējamiem avāriju gadījumiem un to remonta darbu ilguma.

Norādīto apkaimju iedzīvotājiem ūdeni pieslēgs ne vēlāk kā 20. jūnijā.

Ja tas nebūs izdarīs, lūgums informēt, zvanot pa bezmaksas tālruni avārijas situāciju reģistrēšanai - 80008989!