No 13. aprīļa Spīķeros atkal darbosies Rīgas krāmu tirgus

19. Marts, 2019

Turpinot tradīcijas, savu piekto sezonu 13.aprīlī Spīķeru kvartālā uzsāks apmeklētāju iemīļotais RĪGAS KRĀMU TIRGUS! Tirdziņā kā ierasts būs atrodamas dažādas aizraujošas un interesantas pērles gan no šī, gan no pagājušā gadsimta.


Krāmu tirgus piedāvājumā

Tirdziņa piedāvājumā būs gan dažādas oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības- dažādas nozīmītes, grāmatas lieliem un maziem, vinila plates, skaņu un foto tehnika, apģērbi un aksesuāri, rotaļlietas, mākslinieku darinājumi, mūsdienu dizaina preces un citas pārsteidzošas lietas.

Jau piekto sezonu

Rīgas krāmu tirgus jau piekto sezonu darbosies ar mērķi attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirgu tradīcijas Rīgā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas vērtīgs krājumā. Pircējiem savukārt šādi krāmu tirdziņi ir lieliska iespēja atrast interesantas un unikālas lietas ar vēsturi no šā un pagājušā gadsimta un, iegādājoties tās, dot tām jaunu dzīvi!

Foto:

Rīgas krāmu tirgus aprīlī: 13.04. un 27.04.

Ja vēlies kļūt par Rīgas krāmu tirgus dalībnieku, aicinām iepazīties ar pasākuma nolikumu un aizpildīt dalībnieka pieteikuma anketu