Nepilngadīgais divu promiļu reibumā iekausta tēvu

10. Janvāris, 2018

Svētdienas naktī Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Vecmīlgrāvi, kur kādā dzīvoklī Rīnūžu ielā bija izcēlies ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi sastapa vīrieti ar zilumu zem acs, viņa sievu un 17 gadus veco dēlu. Visi trīs bija manāmā alkohola reibumā.


Pamazām sarunas laikā tika noskaidrots, ka māte ar tēvu vakarā lietojuši alkoholiskos dzērienus, bet neilgi pirms pusnakts mājās pārnācis dēls, kurš arī bijis piedzēries. Dēls bijis agresīvi noskaņots un uzbrucis tēvam, uzsitot zilumu zem acs. Pēc apstākļu noskaidrošanas tēvs paziņoja, ka dosies nakšņot ārpus dzīvesvietas, lai konflikts vēl vairāk neeskalētos.

Ņemot vērā, ka iereibušais dēls bija nepilngadīgs, kārtības sargi veica alkohola pārbaudi, kuras laikā 17 gadus vecā jaunieša izelpā konstatētas 2,32 promiles alkohola. Par atrašanos alkohola reibumā esot nepilngadīgam sastādīts protokols. Tāpat par situāciju ģimenē informēta RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļa un Rīgas bāriņtiesa.