Nakts tirgus: ko šeit pārdod?

11. Jūlijs, 2016

Aromātiskas citronmētras un timiāna buntītes. Kastes ar gurķiem, jaunajiem kartupeļiem, kabačiem un saldajiem zirņiem. Kalniem ķiršu, arbūzu un persiku. Rīgas Centrāltirgus ir dzīvs visu diennakti.


Zemnieku tirgus, ko biežāk sauc par nakts tirgu, strādā no 17:00 līdz 7:30, taču visvairāk apmeklētāju ir no 17:00 līdz pusnaktij un no 5:00 līdz 7:30. Aromātiskas citronmētras un timiāna buntītes. Kastes ar gurķiem, jaunajiem kartupeļiem, kabačiem un saldajiem zirņiem. Kalniem ķiršu, arbūzu un persiku. Mellenes un gailenes, augušas Latvijas mežos.

Nakts tirgus ir lieliska iespēja iegādāties svaigus augļus un dārzeņus tiem, kuri to nav paspējuši izdarīt dienas laikā. Varētu teikt, ka tā ir otrā maiņa. Katru vakaru šeit ierodas vairāk nekā 100 tirgotāju un lielākā daļa no tiem ir vietējie zemnieki.

Portāla riga.lv žurnālisti parunāja ar vietējiem zemniekiem. Mēs pajautājām, no kurienes viņi ir ieradušies, ko atveduši un cik daudz viņiem izdodas pārdot.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.