Motobraucēji sarūpē dāvanas Rīgas Bērnu un jauniešu centra bērniem

3. Maijs, 2017

Motokluba “Hog Riga Chapter Latvia” biedri trešdien viesojās vairākās Rīgas Bērnu un jauniešu centra nodaļās - “Ezermala”, “Pārdaugava” un “Apīte”, kurās mitinās bez vecāku gādības palikuši jaunieši.


Harley Davidson motociklu cienītāji pirms neilga laika šīm jauniešu mājām bija sarūpējuši dāvanas– siltumnīcu, svarcelšanas piederumus, boksa maisu un cimdus, kā arī televizoru.

Foto: Riga.lv

Tagad motobraucēji pārliecinājās, vai dāvanas jauniešiem ir patikušas, kā arī deva iespēju viņiem pasēdēt uz motocikliem un arī izvizināja tos, kas pauda šādu vēlēšanos.

Foto: Riga.lv

Motokluba “Hog Riga Chapter Latvia” pārstāvji uzsvēra, ka šādi vēlas padarīt krāsaināku jauniešu ikdienu, kā arī lauzt stereotipu, ka motobraucēji ir kaut kas negatīvs.

Foto: Riga.lv

“Ezermalā” dzīvo 12 jaunieši vecumā no 12 līdz 18 gadiem, tai skaitā krīzes situācijās nonākušie jaunieši. “Apītē” dzīvo 27 jaunieši vecumā no 15 līdz 24 gadiem, bet “Pārdaugavā” dzīvo 24 meitenes vecumā no 12 līdz 18 gadiem.

Jauniešu māju mērķis ikdienā ir nodrošināt jauniešiem drošu un stabilu vidi, kurā atjaunot vai izveidot savu iekšējo emocionālo līdzsvaru, iegūt vēlmi piepildīt savus sapņus, kā arī apgūt veidus kā sasniegt savus mērķus, saglabājot savu un apkārtējo līdzcilvēku cieņu, drošību un patstāvību.

Foto: Riga.lv

Jaunieši ikdienā paši rūpējas par savām mājām un sevi, iegūst sevis izvēlētu izglītību un profesiju, saņemot pieaugušo atbalstu un palīdzību jaunu zināšanu apguvē un prasmju nostiprināšanā.