Mobilās kultūrtelpas “Strops” Rīgā turpinās darboties arī nākamgad

25. Septembris, 2017

Mobilās kultūrtelpas “Strops” savu darbību Rīgā turpinās arī nākamajā sezonā – Latvijas valsts simtgades gadā. “


Radošās kultūrtelpas “Strops” ir viens no Latvijas valsts simtgades projektiem, kas iekļauts galvaspilsētas programmā. Sezonas laikā “Stropos” kopumā notika ap 80 kultūras, mākslas, izklaides, aktīvā dzīvesveida un sporta pasākumi, kurus apmeklēja kopskaitā vairāk nekā 5000 iedzīvotāji, gan jaunieši un pieaugušie, gan seniori un ģimenes ar bērniem.

Visas vasaras garumā kultūrtelpās bija izvietotas izstādes, kurās apmeklētājiem bija iespēja iepazīt Rīgas apkārtnes - Mežaparku un Ķengaragu.

Kultūrtelpas “Stropi” projekta īstenošanu šajā sezonā atbalstīja Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, SIA “Rīgas meži”, Rīgas Austrumu izpilddirekcija, apdrošināšanas kompānija “Ergo” un telekomunikāciju uzņēmums “Tele2”. Aktivitāšu programmu “Stropu” darbības laikā organizēja biedrība “I Did It” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa muzeju, kā arī ar SIA “Baltijas izklaides aģentūra”, kuras vadītājs Andris Jēkabsons ir "Stropu" idejas autors.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk