Maznodrošināto ģimeņu bērni aicināti pieteikties vasaras un rudens brīvlaiku nometnēm

7. Jūlijs, 2017

Rīgas domes Labklājības departaments  piedāvā nometnes un pārgājienus bērniem un jauniešiem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm  projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros. Dalība nometnēs ir bez maksas.


Nometnes norises periods: jūlija beigas, augusts, rudens skolu brīvlaiks (precīzi nometnes datumi ar katru ģimeni tiks atrunāti atsevišķi)

Dienas nometnes notiks 3 dienu garumā (no plkst.10.00 līdz plkst.16.00) (bez nakšņošanas).

Nometnēs iekļauts: tematiskās nodarbības bērniem (dažādu sporta veidu nodarbības, izglītojošas nodarbības par veselīgu uzturu, atkarību profilaksi, personu garīgo veselību stiprināšanas nodarbības,  radošo darbnīcu nodarbības, komunikācijas un saliedēšanas uzdevumi, pārgājieni, nodarbības svaigā gaisā u.c.), ēdināšana (siltas pusdienas un uzkodu pauze), transports nometnes laikā.

Dalībnieku vecums 7- 10 un 11-14 gadi.

Kā pieteikties? Vecākiem, kas vēlas pieteikt savus bērnus nometnēm zvanīt Rīgas domes Labklājības departamenta projekta koordinatorei Ilonai Segliņai 67037314 vai 25669517.

Potenciālajiem dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar nometnes organizētājiem un katram bērnam būs nepieciešama ārsta izziņa, kurā bērnam ļauts piedalīties nometnē. Nometnes paredzētas TIKAI bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.