Mazajā Ģildē notiks koncerts “Mūzikas ceļojums”

25. Aprīlis, 2019

30. aprīlī plkst. 18.30 RKTMC “Mazā Ģilde” Lielajā zālē notiks koncertcikla “Mūzikas ceļojums” šī gada otrais koncerts. Koncertcikla jaunajā sezonā ir mainīts kopējais koncepts – katrā koncertā pievēršot uzmanību konkrētam instrumentam, piedaloties arīdzan kādam no šī instrumenta spēles meistariem, kurš koncerta izskaņā arīdzan uzstāsies kopā ar mūzikas skolu audzēkņiem. Šis koncerts ir veltīts saksofonam – piedaloties izcilajam saksofonistam Oskaram Petrauskim un pianistam Raimondam Petrauskim. Koncertu vadīs un ar komentāriem papildinās mūzikas žurnāliste Signe Lagzdiņa.


Šobrīd saksofona spēli ir iespējams apgūt visās Rīgas mūzikas skolās. Koncertā uzstāsies audzēkņi no septiņām skolām. Koncertā piedalīsies kā pirmo klašu audzēkņi, tā arī vidusskolēni, tādēļ klausītājiem būs jo īpaši saistoši klausīties jaunos mūziķus.

Koncertu cikls “Mūzikas ceļojums” ir aizsākts 2012. gadā. Tradicionāli katru gadu Mazajā Ģildē notiek koncerti ar mērķi paplašināt mūzikas skolu audzēkņu koncertu pieredzi, veicinot viņu līdzdalību kultūras procesos, tādējādi sekmējot jauno talantu attīstību.

Koncertu “Mūzikas ceļojums” organizē RKTMC “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes atbalstu.

Ieeja koncertā bez maksas.

Foto: publicitātes