Mazajā Ģildē notiks koncerts “Kā debesis…”. Ieeja bez maksas

9. Maijs, 2019

Svētdien, 12. maijā plkst. 16.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā Ģilde” visas māmiņas ar sirsnīgu koncertu “Kā debesis…” sveiks atraktīvais bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri”. Kopā ar bērniem uz skatuves kāps pianists Māris Treijs un čelliste Inita Malnača.


RKTMC “Mazā Ģilde” vokālais ansamblis “Kolibri” (mākslinieciskā vadītāja Inita Malnača, vokālais pedagogs Agnese Malnača) ir viens no labākajiem bērnu un jauniešu ansambļiem Latvijā, kas sevi spilgti pierādījies darbojoties neskaitāmos vērienīgos projektos gan Latvijas Nacionālajā Operā, gan televīzijas projektos, gan muzikālajā uzvedumā “Vilkam tāda dvēselīt’”, kā arī savos solo projektos.
Koncertā „Kā debesis…” skanēs muzikālie darbi, kas pašiem ansambļa dalībniekiem no visa repertuāra šķiet visdvēseliskākie un vistuvākie, īpaši akcentējot ģimenes un dabas tēmu. Koncertā būs iespējams dzirdēt šī gada jubilāra Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Andra Sējāna, Reiņa Sējāna, kā arī daudzu citu latviešu komponistu darbus.

Svētdienas pēcpusdienas noskaņu papildinās Māris Treijs (klavieres) un Inita Malnača (čells).

Koncertu “Kā debesis…” organizē RKTMC “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta, kā arī biedrības “Mulino dell’ arte” atbalstu.

Ieeja bez maksas.