Mazajā Ģildē apskatāma izstāde “Bērnu pasaule”

9. Jūnijs

No šodienas līdz 15.jūlijam Mazās ģildes Bellacord zālē ir apskatāma bērnu zīmēšanas studijas izstāde "Bērnu pasaule".


Izstāde ir īpašu darbu atlase no bērnu zīmēšanas studijas "Mazā ģilde" 2019./2020.mācību gada sezonas. Darbu tēmas ir ietverošas katra studijas dalībnieka fantāzijas pasaulē. Izstādes apmeklētājiem šī pasaule atklāsies pilna ar brīnumiem, kurā iztēlei nav robežu: ar krāšņiem dabas tēliem, dzīvniekiem, kā arī pazīstamiem pasaku varoņiem.

Bērnu mākslas studijā darbojas ap 20 jauno mākslinieku vecumā no sešiem līdz 16 gadiem. Katru mēnesi bērni zīmē un glezno daudzveidīgas tēmas un uzdevumus pēc izvēles, izmantojot dažādas vizuālās mākslas tehnikas.

Regulāri mākslas darbi tiek izstādīti tematiskajās izstādēs Rīgas pilsētas būvvaldes skatlogos Zirgu ielā, kā arī Rīgas pilsētas dažādu bibliotēku Bērnu literatūras nodaļās. Bērnu zīmēšanas studija "Mazā ģilde" darbojas no 1983.gada. No 2001.gada studiju vada Kristīne Otersone.

Izstāde ir tapusi ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu un Mazajā ģildē būs apskatāma katru dienu laikā no plkst.10.00 līdz 18.00. Ieeja bez maksas.