Mazā Ģilde piedāvā koncertu ciklā “Mūzikas ceļojums”. Ieeja bez maksas

2. Oktobris, 2019

Šo svētdien, 6. oktobrī, plkst. 16.00 RKTMC “Mazā Ģilde”, Lielajā zālē notiks koncerts “Mūzikas ceļojums. Vijole un fagots”.


Koncertā uzstāsies Rīgas mūzikas skolu audzēkņi kopā ar mentoriem, Latvijā atzinību guvušiem mūziķiem prof. Andri Arnicānu (fagots) un LNSO mākslinieci Lieni Neiju-Kalniņu (vijole). Koncerta moderatore – mūzikas žurnāliste Signe Lagzdiņa.

6. oktobra koncertā uzstāsies Rīgas mūzikas skolu - Rīgas 3.mūzikas skolas, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas, Pāvula Jurjāna mūzikas skolas, NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņi kopā ar sava instrumenta mentoriem, Latvijā plašu atzinību guvušiem mūziķiem. Šoreiz tie būs prof. Andris Arnicans (fagots) un LNSO māksliniece Liene Neija-Kalniņa (vijole).

Koncertu moderēs mūzikas žurnāliste Signe Lagzdiņa.

Koncertā varēs baudīt ne tikai jauno un pieredzējušo mākslinieku priekšnesumus, bet arī dzirdēt saistošus un izglītojošus komentārus par koncerta programmā iekļautajiem komponistiem un skaņdarbu tapšanas vēsturi. Koncerta izskaņā visi dalībnieki kāps uz vienas skatuves, lai izpildītu kopīgu skaņdarbu.

Koncertu “Mūzikas ceļojums” organizē RKTMC “Mazā ģilde” ar Rīgas domes atbalstu.

Ieeja koncertā bez maksas.