Māte dzērumā turējusi zidaini istabā ar atvērtiem logiem

27. Februāris

25. februārī neilgi pēc pulksten 10.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Avotu apkaimē, kur kāda māte alkohola reibumā nespēja parūpēties par savu atvasi.


Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, pamanīja, ka norādītā dzīvokļa durvis ir atstātas vaļā. Sieviete ar diviem vīriešiem sēdēja virtuvē un lietoja grādīgos dzērienus, savukārt blakus istabā gulēja zīdainis. Dzīvoklis bija piesmēķēts, savukārt izlietnē ar netīriem traukiem mētājās vairākas gan izlietotas, gan vēl neiesāktas alkohola pudeles.

Apskatot zīdaini, konstatēts, ka viņam, guļot pie atvērtajiem logiem, ir aukstas rokas un seja. Tāpat bērnam nebija nomainītas autiņbiksītes.

Vienlaikus policisti izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri nolēma bērnu hospitalizēt. Bērna mātei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā konstatēts, ka viņa ir 2,07 promiļu reibumā.

Lietas materiāli nosūtīti Rīgas bāriņtiesai, kā arī RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem mātes atbildības izvērtēšanai.

Attēli no notikuma vietas

 

Foto:

Foto: