Maskavas forštate kļūs zaļāka

25. Jūnijs

8. augustā plkst. 18.00 Rīgas Austrumu izpilddirekcija sadarbībā ar Latgales reģiona attīstības aģentūru rīkos Maskavas forštates forumu, kas veltīts iedzīvotāju un sabiedrisko organizāciju līdzdalībai šīs apkaimes pārveidošanā


2019. gada foruma tēma ir zaļie apstādījumi pagalmos, pie dzīvojamām mājām – apstādījumi padara vidi pievilcīgāku un dzīvošanai patīkamāku. Un vēl viena to pozitīvo ietekme: rūpējoties par puķu dobēm un krūmiem, kaimiņi iepazīstas viens ar otru, izvirza sev jaunus mērķus un apkaime kļūst skaistāka.
Piedalīties forumā aicina nevienaldzīgos iedzīvotājus, namu pārvaldniekus, kooperatīvu un dzīvokļu īpašnieku biedrību pārstāvjus, NVO aktīvistus, kā viendzīvokļa namu īpašniekus, jo šajā apkaimē arī šādu māju ir ne mazums.

Forumā tiks izskatīts jautājums par to, ko tieši iedzīvotāji drīkst darīt patstāvīgi, bet kādiem darbiem nepieciešama Būvvaldes, zemes īpašnieka vai mājas pārvaldnieka atļauja.

Dienas kārtībā – pieredzes apmaiņa un piedāvājumi par to, kā padarīt Maskavas forštati zaļāku, sakoptāku un mājīgāku.
Pieteikumus dalībai forumā var iesniegt līdz 22. jūlijam, sūtot anketas uz elektroniskā pasta adresi aija.briede@riga.lv vai asociacijaalpa@gmail.com.
Tiek gaidītas arī sakopto pagalmu fotogrāfijas. Sūtiet tās pa e-pastu aija.briede@riga.lv.
Foruma norises vieta – Maskavas iela 170/2, biedrības “Veiksme 170/2” zāle.
Anketu varat lejupielādēt Austrumu izpilddirekcijas mājaslapā.