Mans zelts ir mana veselība

7. Aprīlis

Šobrīd mums visiem ir jāpaliek mājās. Jāsaudzē sava un citu veselība. Ļausim atpūsties dabai un arī paši uz mirkli apstāsimies, dziļi ieelposim un pavisam drīz jau atkal tiksimies. Tāpēc aprīļa mēneša stāsts „Goda vārtos” ir veltījums ne tikai Rīgai un Latvijai, bet visai pasaulei. Tieši mūsu veselība šobrīd ir zelta vērtībā.


„Goda vārti” ir veidoti kā virtuāls piemineklis – simbols Latvijas vērtībām. Filozofiskā līmenī vārtus izmanto kā zīmi dažādiem pārbaudījumu lokiem, kuriem izejam cauri dzīves laikā. Vārtos mēs simboliski apliecinām jaunu sasniegto brieduma pakāpi. „Goda vārti” – tie ir arī laika vārti, kas godina Latvijas valsts vēsturisko veidošanos no pirmsākumiem līdz šodienai, iezīmējot arī tās nākotni.

2020. gadā vides mākslas objekta „Goda vārti” programmu tēmu koncepciju un saturu veido Kaspars Eglītis, bet mākslinieciski vizuālā satura video grafikas programmas nodrošina SIA „Kalvestudija”.

Vides mākslas objekts „Goda vārti” ir konceptuāli jauns pilsētvides noformējums - Rīgas veltījums Latvijai jubilejā. „Goda vārtu” virtuālajam vēstījumam un tā mainībai var sekot sociālā medija „Instagram” kontā: www.instagram.com/godavartisimtgadei