Manāmi iereibis pasažieris izsit sabiedriskā transporta durvju stiklu

28. Decembris, 2017

26. decembrī neilgi pēc pulksten 18.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Bieriņos, kur kāds agresīvs sabiedriskā transporta pasažieris autobusam izsitis ieejas durvīm stiklu.


Policistiem ierodoties notikuma vietā, autobusa vadītājs pastāstīja, ka viens no pasažieriem sācis uzvedies neadekvāti, tāpēc ticis izsēdināts vienā no pieturām. Vīrietim šāds pavērsiens nav paticis, tāpēc ar alus pudeli metis pa sabiedriskā transporta ieejas durvīm. No tām izbiruši stikli. Drīz pēc tam uz notikuma vietu atbraukuši apsardzes darbinieki, kuri pārkāpēju aizturējuši. 

Policisti turpat netālu ieraudzīja arī pašu vaininieku, kuru uzraudzīja apsargi. Manāmi iereibušais pārkāpējs nosauca savus personas datus, pēc kā nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Foto:

Foto:

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk