Lucavsalā tiks atvērta Rīgas Centrālās bibliotēkas lasītava

24. Maijs

1.jūnijā plkst. 12.00 Lucavsalas atpūtas parkā sāksies Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavas jaunā sezona  – šogad jau ceturtā. 


Lasītavas atklāšanas pasākums notiks 2. jūnijā plkst. 12.00. Pasākumā uzstāsies VEF Kultūras pils Bērnu vokālais ansamblis „Momo”.

Pludmales lasītava Lucavsalā darbosies no 1. jūnija līdz 31. augustam. Lasītava pirmdien, otrdien, ceturtdien, piektdien strādās no plkst. 12.00 līdz plkst.17.00, trešdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 11.00 līdz plkst.18.00.

Foto: Riga.lv

Atšķirībā no citiem gadiem, šovasar katru trešdienu plkst.18.00 RCB Pludmales lasītavā, brīvā dabā notiks kāds kultūras pasākums – tās būs tikšanās ar autoriem, grāmatu atvēršanas svētki, prozas un dzejas lasījumi, kā arī muzikāli un teatrāli priekšnesumi.

Lasītavai sagādātas ap 500 izklaidējoša un izzinoša satura grāmatas no bibliotēkas dāvinājumu un dubletu krājuma, kā arī tematiski daudzveidīgs 2019. gada žurnālu klāsts (Forbes, Kas jauns, Ieva, Privātā dzīve, Mans mazais, Dārza pasaule, Лилит un daudzi citi). Šogad ievērības cienīgu grāmatu kolekciju – 170 grāmatas bērniem un pieaugušajiem latviešu, krievu un angļu valodā Pludmales lasītavai ir dāvinājusi izdevniecība „Zvaigzne ABC”.

Lasītavas lietošanas noteikumi paredz, ka, atstājot pludmali, paņemtās grāmatas un žurnāli jāatstāj plauktā, lai nākamajā dienā tos varētu paņemt atkal.

Rīgas Centrālā bibliotēka aicina pludmales apmeklētājus dažādot savu atpūtu, lasot grāmatas un žurnālus, kas nav jāņem līdzi no mājām, bet ir pieejami uz vietas Lucavsalā. Bērni lasītavā varēs ne tikai lasīt, bet arī spēlēt spēles, zīmēt, krāsot, kā arī risināt dažādus atjautības uzdevumus.

Vairāk informācijas RCB mājaslapā www.rcb.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv