Lucavsalā notiks Lielā rīta vingrošana visai ģimenei „Rīga mostas svētkiem”

17. Augusts, 2017

Jau šīs nedēļas nogalē notiks ikgadējie Rīgas svētki. Pilsētā norisināsies daudzi interesanti pasākumi, kurus biedrība Sporto Rīga piedāvā sākt ar trenniņnodarbībām visai ģimenei. Sestdien,


19.augustā plkst.08:30 Lucavsalas ziemeļdaļā, speciāli aprīkotā laukumā, notiks treniņu nodarbības rīdziniekiem un pilsētas viesiem, visām vecuma grupām. Stundas garumā profesionāli treneri rādīs vingrojumus, kurus var izpildīt kopā ar visu ģimeni, ņemot vērā katra fiziskās iespējas.

Senjori, kuri parasti mostas agrāk par citiem, ne tikai īpaši tiek aicināti uz treniņu nodarbībām, bet tiek aicināti, pamodināt savus tuvos, rīta vingrošanai - veltītai Rīgas svētkiem.

„Dzīvē nav nekā neiespējama, galvenais ticēt un virzīties uz mērķi. Ja jūs nekad neesat nodarbojušies ar sportu, tad mūsu treniņu nodarbības ir labs sākums. Mūsu treniņu nodarbības būs piemērotas arī tiem, kas jau nodarbojas ar sportu. Esiet aktīvi, netērējiet velti laiku, attīstiet savu ģimeni gan garīgi, gan fiziski”- aicina Sporto Rīga treneris Adils Maksimovs. Biedrība Sporto Rīga katru dienu vada bezmasas treniņu nodarbības dažādos Rīgas rajonos. Piedalīties var jebkurš , treniņu nodarbību apraksts un vieta ir pieejama sportoriga.lv mājaslapā. Bezmaksas treniņu nodarbības norisinās profesionālu treneru pavadībā. Projektu atbalsta Rīgas dome.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk