LU pūtēju orķestrs aicina uz koncertu “Savējie”. Ieeja bez maksas

6. Jūnijs

7.jūnijā plkst.19.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks Latvijas Universitātes pūtēju orķestra koncerts SAVĒJIE, diriģenti Jānis Puriņš un Jānis Kaģis, viesdiriģenti Andris Vecumnieks un Kaspars Ādamsons.


Programmā – Deivida Maslankas, Džona Holanda, Astora Pjacollas, Džeja Bokoka, Emīla Dārziņa, Gunāra Ordelovska, Jura Karlsona, Pētera Plakida, Andra Vecumnieka, Raimonda Paula mūzika. Solisti Sabīne Krilova (mecosoprāns) Aigars Raumanis (alta saksofons), Artūrs Noviks (akordeons).

Orķestra diriģents Jānis Puriņš stāsta: “Orķestris tika izveidots 2008.gadā. Bija pietiekami daudz priekšnoteikumu, lai jaunā muzikālā vienība skanētu no pirmās dienas – mūziķi, augstskolas atbalsts un mana pieredze orķestra veidošanā un darbībā. Par kolektīvu, kādu to pazīst un atpazīst klausītāji Latvijā un ārpus tās, esam kļuvuši desmit gadu laikā”.

Latvijas Universitātes pūtēju orķestris par vienu no savām prioritātēm ir uzskatījuši sadarbību. Sadarbību ar komponistiem, diriģentiem, solistiem vokālistiem un instrumentālistiem, kas vienmēr orķestrim ir bijis radošs izaicinājums, atbildība un, protams, prieks. Un, protams, savējie ir klausītāji - ģimenes, draugi, bijušie dalībnieki, atbalstītāji.

Koncertā ieeja bez maksas!