LPF aicina cilvēkus pārbaudīt savas peldētprasmes

18. Septembris, 2018

Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi rīko vēl nebijušu akciju, kuras ietvaros aicina cilvēkus pārbaudīt savas peldēšanas prasmes un saņemt pieredzējušu treneru konsultācijas.


Eiropas Sporta nedēļas laikā, 23.-30. septembrī, ikvienam interesentam būs iespēja ne vien apmeklēt kādu no projektā iesaistītajiem peldbaseiniem par ļoti draudzīgām cenām, bet arī piedalīties nelielā sociālā eksperimentā, kura laikā, atbildot uz dažādiem jautājumiem un demonstrējot savas peldēšanas prasmes profesionāliem treneriem, katrs apmeklētājs varēs pārliecināties par savu peldētprasmi un tās atbilstību pašvērtējumam.

Apzinoties savas reālās peldētprasmes un uzklausot pieredzējušu peldēšanas treneru rekomendācijas, interesenti varēs uzzināt, ne tikai kā uzlabot savas peldēšanas prasmes, bet arī ieteikumus kā pareizi peldēt, kas ir būtiski, lai peldēšana sagādātu prieku un neradītu traumas.

Projektā ir iesaistīti četri peldbaseini:

  • Ķīpsalas peldbaseins (Ķīpsalas iela 5, Rīga)
  • Elektrum Olimpiskais centrs (Grostonas iela 6b, Rīga)
  • Rēzeknes Olimpiskais centrs (Stacijas iela 30b, Rēzekne)
  • Ventspils Olimpiskā centra Ūdens Piedzīvojumu parks (Lauku iela 5, Ventspils)

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Akcija tiek rīkota projekta “Fizisko aktivitāšu un veselīga uztura popularizēšana – aicinājums veselīgam dzīvesveidam” (Tartu call for a healthy lifestyle) ietvaros. Tās mērķis ir izglītojot par veselīga un sabalansēta uztura un fizisko aktivitāšu nozīmi pilnvērtīgai dzīvei, popularizējot sportiskas aktivitātes, tādējādi mazinot mazkustīgu dzīvesveidu, kā arī ir popularizēt peldēšanu kā lielisku, pieejamu un personas drošībai derīgu fiziskās aktivitātes veidu, kas vienlaikus ir efektīvs līdzeklis fiziskās veselības un formas stiprināšanai.