Live Rīga reklāmas video iegūst divas zelta godalgas starptautiskā festivālā Kannās

3. Oktobris, 2017

 Live Rīga veidotā reklāmas video sērija “Insider’s guide in Riga” jeb Rīga rīdzinieka acīm ieguvusi divas zelta godalgas jeb zelta delfīnu starptautiskajā Cannes Corporate Media&TV Awards. Godalga saņemta kategorijā “Labākā tūrisma filma” un “Labākās īsfilmas un sociālo mediju video”. Kopumā festivālā tika iesniegtas vairāk nekā 1000 filmu no 40 valstīm.


Konkursam tika iesniegtas piecas īsfilmas – Dodies ceļojumā ar taksistu, Skolotājas norādes, Mācītāja ceļš,  Sieviešu blogera pieturvietas, Mežonīgais piedzīvojums ar senioru. Filmas izstrādātās sadarbībā ar aģentūru DDB Latvia, un to producents ir Jānis Nords. 

Cannes Corporate Media&TV Award ir vienīgais korporatīvo filmu festivāls. Tajā ik gadu apbalvo pasaules labākās korporatīvās filmas, tiešsaistes un televīzijas video.

Starptautiskajā konkursā savus darbus var iesniegt filmu producenti, klienti, aģentūras, televīzijas, kā arī studenti. Festivāls ir viens no populārākajiem savas nozares pasākumiem, pateicoties lielajam dalībnieku skaitam, prestižajiem dalībniekiem, inovatīvajiem un kvalitatīvajiem darbiem, prominentajiem žūrijas locekļiem (Oskaru un Emmy balvu ieguvēji), kā arī dalībvalstīm no visiem pieciem kontinenti.