Lielā talka Strazdumuižā

25. Aprīlis, 2019

Latvijas Neredzīgo biedrība (LNB) šī gada 28. aprīlī Strazdumuižas ciemata parkā organizē Lielo talku, kurā aicina piedalīties kā Strazdumuižas iedzīvotājus, tā ikvienu interesentu, kas vēlas sakopt vēsturisko Juglas ezera piekrastei un Starzdumuižas ciemata parka teritoriju, kas jau gadiem ir kļuvusi par neredzīgo un vājredzīgo cilvēku centru un organizāciju mājvietu.


Foto: publicitātes

Lielās talkas ietvaros tiks sakopta teritorija ap Braila ielu 3, kā arī veikti ciemata labiekārtošanas darbi: uzstādītas jaunas soliņu rindas estrādē, likvidētas pagājušā gada rudens vētru sekas, sakopta ezermala un ciemata teritorija.

Pulcēšanās sākot no plkst. 10.00 pie Strazdumuižas kluba (Braila ielā 4). Darba cimdi un maisi tiks nodrošināti, līdzi iesakām ņemt kādu grābekli, lāpstu, vai kādu citu noderīgu darba instrumentu. Ģērbties laikam atbilstošā un ērtā apģērbā, ko nebūtu žēl arī sasmērēt.

Paralēli Lielajai talkai Latvijas Neredzīgo biedrības jauniešu telpās notiks tikšanās ar dzejnieci no Preiļiem Lolitu Stupāni, kura uz Rīgu atvedusi trīs savas dzejas grāmatiņas bērniem, tikšanās laikā varēs redzēt arī animācijas filmiņu “Diena Mušiņas Dūces dzīvē”. Sākums no plkst. 10.00.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.