Līdzfinansētie kursi pieaugušajiem: novembra-decembra piedavājums

23. Oktobris, 2017

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments publicējis jaunu sarakstu ar galvaspilsētas pašvaldības līdzfinansētajiem kursiem, kas paredzēti rīdziniekiem, kuri ir vecāki par 18 gadiem. Piedāvājums ir plašs – svešvalodas, apmācības datorprogrammās, dažādi rokdarbu nodarbību veidi.


Piemēram, Āgenskalnā, F. Brīvzemnieka sākumskolā (Zeļļu iela 4) iespējams iemācīties, kā veidot dāvanas no konfektēm. Cena par kursu – 5,52 eiro. Tikpat šajā skolā maksā zīmēšanas pamatu kursi. Kursi norit dažādās Rīgas apkaimēs, nodarbības iespējams atrast jebkurai gaumei. Interesanti var mācīties strādāt ar datorprogrammām, apgūt dažādas valodas, galda servēšanas pamatus un mācīties gatavot dažādus rokdarbus.

Ir pavisam lēti kursi un tādi, kuri maksā vairāk kā simts eiro, taču, ja salīdzina ar piedāvājumu tirgū, tie ir daudz lētāki.


Savukārt Rīgas pašvaldība apmaksā telpu īres, komunālo izdevumu, tehnikas, utt. izdevumus. Tāpēc arī kursi ir lētāki, nekā parasti.  Informāciju par to, kādi kursi noritēs novembrī, decembrī un , kur un cik par tiem ir jāmaksā – meklējiet Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centra mājaslapā.