Līdz šim karstākajā jūnija dienā aizvadīts Izskrien Rīgu 2. posms

10. Jūnijs

2. posma īpašā viešņa bija fizioterapeite un Latvijas Fizioterapeitu asociācijas valdes locekle – Baiba Narvila, kura dalījās ar dalībniekiem padomos par to kā veiksmīgi iesildīties skrējienam un pēc tam no tā atsildīties, un, protams, arī iesildīja visus pieaugušo distances skrējējus.


Spītējot patiesi karstajai dienai un tikpat karstajam vakaram uz starta līnijas stājās ļoti daudz sportot gribētāji un entuziasti. To vidū gan jau pieredzējuši sportisti, maratona skrējēji, gan jaunas sejas, kas pieņēmuši izaicinājumu savus darba dienu vakarus padarīt aktīvākus un sportiskākus. Šajā reizē dalībniekiem līdzēja meža svaigais gaiss un ēna, kas krita no daudzajiem kokiem, lai kaut pāris metrus veldzētos skrienot ēnā. Esam priecīgi un lepni arī par to, ka uz starta redzam arī pavisam mazus skrējējus kas nulle sper pirmos soļus un ir gatavi arī pieņemt skriešanas izaicinājumu. Mēs vēlreiz pārliecināmies, ka Izskrien Rīgu ir pasākums ikvienam – piedalās dalībnieki, kuri vēlas izbaudīt ceturtdienas vakaru svaigā gaisā, piedalās sportisti, kuriem šie posmi kalpo kā lielisks treniņš draugu kompānijā un visbeidzot tas ir labs veids kā padarīt savu ikdienu aktīvāku!

Arī šajā posmā ar mazu lekciju un dalībnieku iesildīšanu pirms lielā skrējiena piedalījās īpaša viešņa – fizioterapeite, Latvijas Fizioterapeitu asociācijas valdes locekle Baiba Narvila. Baiba sniedza dalībniekiem padomus, kas saistīti ar pulsa kontroli skrējiena un slodzes laikā. Viņa pastāstīja par to, cik ļoti svarīgi un arī kā pareizi izdalīt slodzi, lai tā būtu sabalansēta un veselīga. Kā arī demonstrēja vairākus iesildīšanās vingrinājumus un arī pati pievienojās skrējējiem 5 kilometru distancē. Šīs sezonas ietvaros katrā posmā pirms pieaugušo skrējienā būs tikšanās ar kādu augsta līmeņa Latvijas sportistu, vai sporta un aktīvā dzīvesveida speciālistu, kurš dalīsies savā pieredzē un padomos.

Aicinām sportistus un aktīvās atpūtas cienītājus doties uz “Izskrien Rīgu” ceturtdienas vakaros, tādējādi izmantojot šo skriešanas seriālu kā treniņu jaukā un draudzīgā gaisotnē kādām citām sacensībām. Reģistrēšanās nākamajiem posmiem un vairāk informācijas pieejami saitē www.izskrienrigu.lv. Sacensību seriālu iedzīvotājiem piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Atgādinām, ka šogad skrējieni norisināsies vēl sešās dažādās Rīgas vietās: 20. jūnijā – Viesturdārzā, 11. jūlijā – Maskavas dārzā, 25.jūlijā – Mežaparkā, 8. augustā – Māras dīķa apkārtnē, 15. augustā – Lucavsalā un sezonu noslēgsim 29. augustā – Dzegužkalnā.