Lekcija pensionāriem Senioru dienas ietvaros

23. Aprīlis, 2019

Svētdien, 28. aprīlī, pulksten 14.00 visi interesenti tiek gaidīti Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā uz mūžizglītības programmu „Fotogrāfijas vēsturē un ģimenes albumā – kā saglabāt”, kas tiek piedāvāta Senioru dienas ietvaros.


Pulksten 14.00 Kolonnu zālē sāksies lekcija - saruna „Fotogrāfijas vēsture, uzbūve un saglabāšana”, kurā muzeja fotomateriālu restaurators Kristaps Latvis savas praktiskās pieredzes stāstījumu apvienos ar ieskatu fotogrāfijas vēsturē, kā arī sniegs praksē pārbaudītus ieteikumus fotomateriālu saglabāšanā.

Kristaps Latvis atzīmēja, ka teju katram no mums mājās ir saglabājušās kādas fotogrāfijas vai foto albumi. Svarīgi ir fotogrāfijas glabāt pareizi, lai tās atstātu nākamajām paaudzēm.

Foto: publicitātes

Pirms vai pēc lekcijas senioru dienas dalībnieki aicināti iepazīt Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja pastāvīgo ekspozīciju, kā arī aplūkot muzeja izstādes. Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs atvērts apmeklētājiem no 11.00 – 17.00.

Senioru dienas programmas apmeklētājiem, kundzēm un kungiem pensijas gados, ieejas maksa – EUR 1.50, pārējiem interesentiem - EUR 3.00. Plašāka informācija: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Komunikācijas darba nodaļā, tel.: 67356676. www.rigamuz.lv