Ledus burāšanas sacensības “Ķīšezera kauss 2019”

26. Februāris, 2019

Šajā nedēļas nogalē, 2.  un 3. martā Rīgā uz Ķīšezera ledus  notiks ledusburāšanas sacensības “Ķīšezera kauss 2019”, tajās tiksies  labākie ledusburātāji, lai cīnītos par Ķīšezera kausu.


Uz starta stāsies dinamiskās DN klases ledusburātāji, jaunieši ar Ice-Optimist ledusjahtām, kā arī ledus vējdēļi, kā arī pieaicinātā klase, kas ir strauji augošā un popularitāti gūstošā Kite klase.

Sacensības dalībnieku pulcēšanās un atklāšanas parāde sestdienas rītā plkst. 11.00 sporta bāzē  Roberta Feldmaņa ielā 8a. Divu dienu garumā paredzēts aizvadīt septiņus braucienus uz ezera ledus un noskaidrot šobrīd labākos ledus burātājus.

Sacensības notiks tikai tādā gadījumā, ja nebūs spēkā liegums atrasties uz Ķīšezera ledus.

Sacensības organizē Latvijas ledusburāšanas federācija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, lai popularizētu  ledusburāšanu un veicinātu tās attīstību Rīgā.

Papildu informācijas pieejama pa tālruni: 29153554  un mājaslapā: https://regates.lv/KKLB2019. Informācija būs pieejama arī Latvijas Ledusburāšanas Federācijas mājas lapā:  http://icelatvia.mozello.lv un Facebook tīmeklī:  https://www.facebook.com/DN-icesailing-Latvia-135946799798073/