Latvijā ienāk vēl nebijis sporta veids - Padel Teniss

20. Septembris, 2018

Pēc lieliskās vasaras klāt ir rudens un laiks, kad sākam domāt par sporta aktivitātēm… Lai sportošanu padarītu interesantu, Latvijā ienāk vēl nebijis sporta veids, kuru uzsākt ir viegli ik vienam sportot gribētājam- Padel teniss.


Kas ir Padel teniss?

Īsākais skaidrojums šim sporta veidam ir teniss kopā ar skvošu, tātad tenisa spēles noteikumi izmantojot sienas, kas nāk no skvoša. Spēle ir aizraujoša jau pēc pirmajiem treniņiem un viegli uzsākt var ikviens. Šis sporta veids nāk no Spānijas un ir ieguvis popularitāti jau daudzās Austrumeiropas valstīs. Latvijā pirmie iekštelpu laukumi atvērās šovasar Rīgā, taču ar pilnu atdevi Padel klubs sāk darboties šoruden. Padel teniss ir draudzīgs veids, kā uzsākt regulāri sportot, jo neprasa daudz līdzekļu: spēlē atrodas četri spēlētāji vienā reizē, kur īrētais laukums dalās ar četri. Pie tam ātri sasniedz aizraujošas emocijas un neprasa lielu sportisko sagatavotību.

Padel klubs Rīga būs aktīvs arī Olimpiskajā dienā šo piektdien, 21. septembrī, durvis verot ik vienam sportot gribētājam. Padel treneri un entuziasti ne tikai stāstīs par jauno sporta veidu, bet arī iesaistīsies spēlē ar apmeklētājiem.

Vairāk informācijas oficiālajā Padel Club Rīga mājas lapā www.padel.lv

  • Kad: 21. septembrī, pulksten 16:00;
  • Kur: Beach Arena, Ganību dambis 20a, Rīga;
  • Kas notiks: Svinēsim Olimpisko dienu 2018. un, lai padarītu to interesantāku, Padel tenisu būs ieradies izmēģināt Eiropas čempions rallij krosā Reinis Nitišs un mūziķis- dziesmu autors Miks Dukurs. Pēc spēles puiši dalīsies sajūtās un iedrošinās skatītājus izmēģināt Padel.

Programma:

  • 16:00 Ierašanās un Riga Padel Club vadītāja Edgara Škapara iepazīstināšana ar Padel sportu;
  • 16:30 Reinis Nitišs un Miks Dukurs izvēlas savus partnerus spēlei un iemēģina Padel;
  • 17:00 Iespaidu dalīšanās pie uzkodu galda;
  • 17:30 Laiks ik vienam spēlēt gribētājam kopā ar jau pieredzējušiem spēlētājiem un treneriem pamēģināt spēli.

Iesakām paņemt līdzi treniņtērpu un sporta apavus! Vietu skaits ierobežots, lūdzam ziņot par ierašanos atbildot uz šo e-pastu info@padel.lv!