Laika apstākļi Rīgā svētku dienās: silti, lietu pagaidām nesola

15. Novembris, 2019

Svētku dienās Rīgā daudzi no pasākumiem norisināsies zem klajas debess - festivāls "Staro Rīga", militārā parāde, koncerti un, protams, uguņošana. Un daudzi rīdzinieki uzdod jautājumu: kāds laiks gaidāms šajās dienās? Pagaidām sinoptiķi sola novembrim siltu laiku, un, kas ir jo īpaši svarīgi, bez vērā ņemamiem nokrišņiem.


Sestdien, 16. novembrī, Rīgā gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, gaisa temperatūra būs 5-6 grādi. Vakarā gaiss iesils līdz +7...+8 grādiem. Mainīgu mākoņu daudzumu sola arī svētdien, 17. novembrī, bet būs siltāks - līdz +9 grādiem.

Naktī no 17. uz 18. novembri galvaspilsētā gaidāms lietus. Bet jau no rīta tas būs beidzies: būs apmācies, taču bez nokrišņiem. Gaisa temperatūra pakāpsies līdz +10 grādiem. Šāds laiks noturēsies visas dienas garumā. Vakarā temperatūra pazemināsies līdz +7...+8 grādiem.

Ņemiet vērā laika apstākļus, plānojot pastaigas pa pilsētu un piedaloties pasākumos, kurus apmeklēs daudz cilvēku! Apģērbam un apaviem vajadzētu būt ērtiem un laika apstākļiem atbilstošiem!