Labās rokās: pieci patversmes "Ulubele" suņi jaunu māju meklējumos

12. Septembris, 2019

Nepērc – adoptē! Patversmē “Ulubele” mitinās daudz četrkājaino draugu un viņi visi sapņo par ģimeni. Jo īpaši palīdzība viņiem nepieciešama, iestājoties aukstam laikam. Iespējams, ka tieši jūs būsiet kāda no šiem patversmes suņiem jaunais ģimenes loceklis?


Bella

Foto: pub

Pagaidām trīsgadīgā Bella vēl neprot savaldīt sevi rotaļu laikā – viņa var tā aizrauties, ka pārstāj klausīties cilvēkos. Suns meklē atbildīgus saimniekus, kuri būs gatavi kopā apmeklēt suņu skolu vai nodarboties ar kinologu.

Odziņa

Foto: pub

Odziņa patversmē nonāca pēc sava mīļotā saimnieka nāves – patversmē viņa ir jau trīs mēnešus. Viņai ir grūti pieņemt, ka viņai vairs nav māju un cilvēka, kurš viņu mīlētu visu dzīvi. Paskatoties uz Odziņu, visi pamana punu uz viņas deguna, bet viņas lielo sirdi un pārsteidzošo raksturu nepamana visi. Visvairāk uz pasaules Odziņa sapņo par to, ka kādreiz kādam atkal būs vajadzīga.

Džīna

Foto: pub

Ir grūti saprast, kāpēc Džīna vēl aizvien mitinās patversmē – viņa kļūs par ideālu suni jebkurai ģimenei! Džīnai patīk bērni, suņi un kaķi, viņa ir uzticama, draudzīga, paklausīga un mīļa, kā arī ļoti gudra un drosmīga! Džīnai vislabāk būtu dzīvot privātmājā ar teritoriju pastaigām, ģimenē, kura viņu bezgalīgi mīlēs.

Rembo

Foto: pub

Melnbaltajam skaistulim Rembo ir aptuveni 5-6 gadi. Suns nav čipēts un tika atrasts ar melnu ādas kakla siksnu. Viņš ir ļoti jauks un draudzīgs suns, kurš lieliski prot apieties ar bērniem!

Čava

Foto: pub

Šis suns ar krāšņo kažoku atrasts šā gada martā Zolitūdē, bet viņu vēl aizvien neviens vēl nav meklējis. Meitenītei ir aptuveni 5 gadi, arī viņai ļoti patīk cilvēki un viņa draudzējas ar bērniem.