Labās rokās: 8 dzīvnieku patversmes suņi, kas gaida jaunas mājas

1. Marts, 2017

Rīga.lv turpina iepazīstināt rīdziniekus ar dzīvnieku patversmes “Ulubele” iedzīvotājiem. Šoreiz pastāstām par astoņiem brīnišķīgiem suņiem, kuri ir gatavi kļūt par kāda uzticīgo draugu. Iespējams, jūsu?


Šo apbrīnojami uzticīgo suni sauc Džekijs. Viņam ir astoņi gadi, no kuriem jau divus viņš dzīvo “Ulubeles” patversmē. Džekijs ir ļoti jauks un mīlošs – atliek vien tikai ieskatīties šajās acīs, lai saprastu, cik gatavs viņš ar šīm jūtām ir dalīties. Un vēl, neskatoties uz pieklājīgo vecumu, Džekijam ļoti patīk skriet un spēlēties, jo vairāk par visu uz pasaules viņš vēlas iegūt mīlošu saimnieku, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv


Šis suns nonāca patversmē, kad viņam bija ne vairāk kā četri gadi – suns atrasts uz ielas tieši pirms Ziemassvētkiem. Šis suns bez vārda dzīvo patversmē jau sesto gadu un vēl aizvien nepacietīgi gaida, kad beidzot viņš varētu kļūt par kādas ģimenes patiesu locekli. Viņš ļoti vēlas dzīvot mājā, kurā iespējams daudz pavadīt laika svaigā gaisā, lai  parādītu pilnu dzīvesprieka potenciālu.

Foto: Riga.lv


Šī meitene kopā ar saviem brāļiem un māsām patversmē nonāca pirms diviem gadiem. Trīs kucēni paņemti uzreiz, bet viņa nez kāpēc palikusi pavisam viena – bez ģimenes un bez mīloša saimnieka. Spēku pilnā, jaunā un enerģiskā kucīte katru dienu gaida savu cilvēku, un mēs ticam, ka tas atradīsies jau pavisam drīz, lai dāvātu šai suņu meitenei jaunu vārdu un siltas mājas.

Foto: Riga.lv


Šis puika dzīvojis ar mīļoto saimnieci un bijis siltuma un rūpju ieskauts. Līdz kādu dienu šī cilvēka vairs nebija. Divu gadu laikā suns ir ticis pāri zaudējumam, un tagad ir gatavs doties uz jaunām mājām. Pašlaik viņam ir aptuveni 6 gadi, kas nozīmē, ka viņa dzīve ir tikai sākusies. Jaunais draugs, kur tu esi?

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv


Šī meitene dzīvo patversmē gandrīz visu savu dzīvi, jau kopš 2010. gada. Problēma ir tāda, ka viņas aizmugurējās ķepas ir ļoti spēcīgi novirzītas, tāpēc viņa pārvietojas neveikli. Neskatoties uz pārvietošanās grūtībām, ievedot voljērā apmeklētājus, viņa skrien tik ātri, cik vien spēj – ja nu kāds viņu iemīlēs tikai tāpēc vien, ka viņa ir gatava atbildēt cilvēka mīlestībai?

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv


Rembo ir 5-8 gadus vecs suns. Rotaļīgs un nebēdnīgs, viņš meklē dvēselē tuvus cilvēkus, kas gatavi viņi mīlēt, un kuri pastaigās dodas ar tikpat lielu aizrautību, kā viņš pats. Bet deguns jau gandrīz ir sadzijis!

Foto: Riga.lv


Šai elegantajai kucītei ir ne vairāk kā trīs gadi, bet viņa jau savā voljērā ieņem spēcīga līdera pozīciju. Meitene ir sterilizēta un gaida, kad viņa varēs doties pie jaunas ģimenes. Sava spilgtā rakstura dēļ viņa nav piemērota ģimenei ar maziem bērniem, bet jaunieši varētu kļūt par viņas labākajiem draugiem.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv


Divgadīgā Nona un viņas draudzene, astoņus gadus vecā Džūlija patversmē nonāca pēc mīļotā cilvēka nāves. Viņas meklē jaunas mājas un ļoti cer, ka viņas netiks nošķirtas un varēs turpināt dzīvot zem viena jumta.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv


Patversmes „Ulubele” kontakti

  • www.ulubele.org
  • m.t. 27803333
  • Zvanot pa tālruni 90006083, jūs varat ziedot 1,42 eiro, kas paredzēti dzīvnieku uzturēšanai patversmē.