Labās rokās: 7 patversmes “Ulubele” suņi, kuri ir jaunu māju meklējumos

20. Jūnijs, 2017

Portāls Riga.lv ar prieku paziņo: rīdzinieki ir ļoti atsaucīgi un patversmes suņi patiešām atrod jaunas mājas. Bet patversmē regulāri nonāk jauni dzīvnieki, bet daži nezināmu iemeslu dēļ tur paliek uz ilgu laiku, bet vienalga nezaudē cerību. Iepazīstinām jūs ar 7 patiešām apbrīnojamiem suņiem no “Ulubeles”.


Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Šai skaistajai meitenei ir aptuveni četri gadi, trīs no kuriem viņa mitinās patversmē “Ulubele”. Jaunā kucīte ar spožajām dzintara acīm kaut kādā ziņā atgādina vilceni. Uzticīga, mīļa un ļoti aktīva, viņa lieliski piestāvēs aktīvai ģimenei un ar prieku draudzēsies ar citiem suņiem.


Foto: Riga.lv

Šis puika ilgu laiku dzīvojis ar savu mīļoto saimnieci, bet invaliditātes dēļ sievietei nācies pieņemt smagu lēmumu. Suns visu saprot, šķiršanās bijusi neizbēgama: tagad par viņu rūpējas patversmē. Neskatoties uz regulārajām vakariņām un jumtu virs galvas, ir pilnīgi skaidrs, ka vairāk par visu sunim nepieciešams siltums un rūpes.


Foto: Riga.lv

Šo takšu puiku sauc Kevins. Pašlaik viņam ir aptuveni septiņi gadi, bet patversmē viņš ir precīzi gadu. Kevinam ir sarežģīts raksturs, bet viņš ļoti, ļoti gaida savu saimnieku! Sola cītīgi apmeklēt suņu skolu kopā ar jaunajiem saimniekiem un kļūt par uzticīgu un paklausīgu suni.


Foto: Riga.lv

Padzīvojusi Bella ir palikusi bez mīļotās saimnieces. Patversmē viņa ir vairāk nekā gadu un jau ir gatava satikt jaunu draugu: ierodoties patversmes apmeklētājiem, viņa priecīgi luncina asti un piedāvā sevi noglaudīt. Jebkurš suns ir pelnījis pavadīt vecumdienas mīlošā ģimenē, vai ne?


Foto: Riga.lv

Šis suns drīzāk atgādina bērnu multfilmu varoni: viņa ir liela un pūkaina, bet nepavisam ne bailīga, viņai ir laba sirds un sirsnīgs skatiens. Jūs redzēsiet! Meitene ir izmesta no mājas tieši kāpņu telpā, kur viņu atraduši kaimiņi. Suns sapņo no jauna uzticēties cilvēkiem, atrast savu laimi un dalīties tajā kopā ar kādu.


Foto: Riga.lv

Par Rembo mēs stāstām jums ne pirmo reizi, bet katru reizi, ierodoties patversmē, mēs satiekamies no jauna. Rembo ir ļoti mīļš suns, kurš vairāk par visu pasaulē vēlas nest cilvēkiem prieku. Viņš ir jauns, audzināts un rotaļīgs, un, neskatoties ne uz ko vēl aizvien saglabā sevī siltumu un cerību.


Foto: Riga.lv

Šim sunim ir aptuveni septiņi gadi, nonācis patversmē pavisam nesen, pēc mīļotā saimnieka nāves. Sunim patīk pastaigas mežā un aktīva laika pavadīšana. Viņš būš priecīgs kļūt par kāda uzticīgo draugu!