Labās rokās: 7 patversmes “Ulubele” kaķi jaunu māju meklējumos

24. Maijs, 2017

Portāls riga.lv turpina iepazīstināt rīdziniekus ar patversmes “Ulubele” iemītniekiem. Šoreiz ziņas tieši no kaķu mājas! 7 brīnišķīgi zvēriņa gaida jūs – viņi ir mīļi, pūkaini, bet ļoti vientuļi – viņi ir gatavi beidzot iegūt ģimeni un jaunas mājas.


Foto: Riga.lv

Šis bezgalīgi mīļais puika ar rozā deguntiņu ir pavisam jauns – viņam ir ne vairāk kā divi gadi. Ļoti mīļš un maigs, šis kaķis gaida jaunus saimniekus, lai priecātos par dzīvi kopā!


Foto: Riga.lv

4 gadus vecais kaķis Pūciņš ir palicis bez saimnieka un nonācis patversmē. Pagaidām gan viņš ir nedaudz bailīgs, bet, kad viņš apradīs, noteikti kļūs par labāko kaķi pasaulē.


Foto: Riga.lv

Šis ir neticami elegants 6 gadus vecs kaķis. Pēc patversmes darbinieku vārdiem, viņš ir ļoti sabiedrisks, mīļš, gudrs un labsirdīgs kaķis - viņš ir bez trūkumiem. Lūk, kādas jaukas īpašības!


Foto: Riga.lv

Šim pelnu krāsas puikam ir aptuveni 4-5 gadi. Viņš ir nedaudz bailīgs, bet neticami maigs, viņam ir nepieciešams tikai neliels laiciņš, lai aprastu.


Foto: Riga.lv

Šī jaunā meitene aptuveni pirms diviem gadiem atrasta uz ielas ievainota. “Ulubeles” patversmē kaķenīte izārstēta, un tagad viņa gaida īstus draugus.


Foto: Riga.lv

Šīs divas meitenes, visticamāk, ir māsas – abām ir 6 mēneši, viņas jau ir vakcinētas un sterilizētas. Kaķenītes ir ļoti kārtīgas un neizmērojami viena otru mīl, visu laiku ir kopā. Tāpēc ir ļoti vēlams ņemt abas draudzenes kopā.