Labās rokās: 7 patversmes “Ulubele” kaķi jaunu māju meklējumos

24. Maijs, 2017

Portāls riga.lv turpina iepazīstināt rīdziniekus ar patversmes “Ulubele” iemītniekiem. Šoreiz ziņas tieši no kaķu mājas! 7 brīnišķīgi zvēriņa gaida jūs – viņi ir mīļi, pūkaini, bet ļoti vientuļi – viņi ir gatavi beidzot iegūt ģimeni un jaunas mājas.


Foto: Riga.lv

Šis bezgalīgi mīļais puika ar rozā deguntiņu ir pavisam jauns – viņam ir ne vairāk kā divi gadi. Ļoti mīļš un maigs, šis kaķis gaida jaunus saimniekus, lai priecātos par dzīvi kopā!


Foto: Riga.lv

4 gadus vecais kaķis Pūciņš ir palicis bez saimnieka un nonācis patversmē. Pagaidām gan viņš ir nedaudz bailīgs, bet, kad viņš apradīs, noteikti kļūs par labāko kaķi pasaulē.


Foto: Riga.lv

Šis ir neticami elegants 6 gadus vecs kaķis. Pēc patversmes darbinieku vārdiem, viņš ir ļoti sabiedrisks, mīļš, gudrs un labsirdīgs kaķis - viņš ir bez trūkumiem. Lūk, kādas jaukas īpašības!


Foto: Riga.lv

Šim pelnu krāsas puikam ir aptuveni 4-5 gadi. Viņš ir nedaudz bailīgs, bet neticami maigs, viņam ir nepieciešams tikai neliels laiciņš, lai aprastu.


Foto: Riga.lv

Šī jaunā meitene aptuveni pirms diviem gadiem atrasta uz ielas ievainota. “Ulubeles” patversmē kaķenīte izārstēta, un tagad viņa gaida īstus draugus.


Foto: Riga.lv

Šīs divas meitenes, visticamāk, ir māsas – abām ir 6 mēneši, viņas jau ir vakcinētas un sterilizētas. Kaķenītes ir ļoti kārtīgas un neizmērojami viena otru mīl, visu laiku ir kopā. Tāpēc ir ļoti vēlams ņemt abas draudzenes kopā.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm