Labās rokās: 6 patversmes Ulubele suņi, kas meklē jaunas mājas

18. Aprīlis, 2017

Mēs turpinām iepazīstināt rīdziniekus ar patversmes “Ulubele” iemītniekiem. Nav uzticamāka drauga par suni, bet nez kāpēc, neskatoties uz šo dzīvnieku uzticību, tieši suņi visbiežāk izrādās nevienam nevajadzīgi un nonāk patversmē. Bet mēs, portāls Riga.lv esam pārliecināti, ka suņi nevar būt nevajadzīgi, un pastāstām par draugiem, kas gaida tieši jūs!


Šis nelielais suns, kas nedaudz atgādina kolliju, dzīvo patversmē aptuveni mēnesi. Šim sunim ir aptuveni 8 gadi, viņš ir ļoti mīļš un vēlas, lai kāds viņu beidzot iemīlētu. Ierodoties viesiem, šis suns ar visu spēku mēģina izkļūt no voljēra, pievēršot sev uzmanību.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Šis puika atrasts uz ielas ziemas vidū. Šim lielajam sunim ir no 8 līdz 10 gadiem, viņš dzīvo patversmē un ļoti gaida savu saimnieku. Suns ir ļoti ziņkārīgs un vērīgs, sagaida visus, kas ierodas patversmē un labi sadzīvo ar citiem suņiem.

Foto: Riga.lv

Oktobrī deviņgadīgais Paltajs palika bez sava saimnieka un nonāca “Ulubeles” patversmē. Kādreiz bijis ļoti mīlēts, tagad viņš ir viens no tiem suņiem, kuriem nav ne ģimenes, ne īstu māju. Ļoti apdomīgs un šarmants, viņš vēl aizvien cer kļūt par kāda uzticīgo draugu.

Foto: Riga.lv

Par šiem puišiem mēs jums pastāstījām jau pagājušajā reizē un kopš tā laika šie suņi ir ļoti izmainījušies. Jaunā meitene ir paaugusies, kļuvusi mierīgāka un apdomīgāka, mīlīgāka. Savukārt 6 gadus vecais Rembo ir kļuvis vēl apaļīgāks, viņa purniņš ir sadzijis un uz deguna izaudzis jauns kažoks. Abi suņi vēl aizvien gaida savus saimniekus, un vēl aizvien, ieraugot patversmes apmeklētājus, ir pārliecināti, ka šoreiz cilvēki patiešām ir ieradušies pakaļ tieši viņiem.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Tieši tā izskatās 9 gadus vecais Argo, kad viņš neguļ vai nespēlējas ar citiem suņiem: liels, pūkains suns, kas skatās tajā virzienā, no kura varētu ierasties tas īstais Cilvēks. Nelaimes gadījuma rezultātā suns ir palicis bez sava mīļotā saimnieka un nonācis patversmē. Mierīgais un mīļais suns kļūs par īstu draugu jaukam un gādīgam saimniekam.

Foto: Riga.lv

Bet mēs atgādinām: patversmē “Ulubele” mīt ļoti daudz suņu. Un katram ir nepieciešama cilvēka uzmanība un rūpes. Viņiem visiem ļoti patīk pastaigāties pa mežu, un uz patversmi vienmēr var ierasties kā brīvprātīgais, lai pastaigātos ar suni un padarītu viņa dzīvi kaut nedaudz laimīgāku.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv