Labās rokās: 6 patversmes “Ulubele” suņi

21. Novembris, 2017

Jauni un padzīvojuši, veseli un tādi, kuriem nepieciešama pastāvīga aprūpe: patversmē “Ulubele” mitinās ļoti dažādi suņi ar pilnīgi atšķirīgiem dzīvesstāstiem. Bet viņus visus vieno kas kopīgs – viņi sapņo kļūt par kāda draugu un ir gatavi dāvāt mīlestību un prieku savam cilvēkam. Un vai jūs esat gatavi kļūt par viņu draugiem?


Foto: Riga.lv

Brūnītis ir jautrs 6 mēnešus vecs kucēns, patversmē viņš nonāca 1 mēneša vecumā, kopā ar savām māsām. “Ulubelē” suns nonāca ar aizmugurējās pakaļkājas lūzumu, kas visticamāk ir iedzimta trauma, tāpat Brūnītim bija iedzimta pakaļējo ķepu pataloģija. Kucēnam ir paveicies: tika atrasts veterinārs, kurš bija gatavs uzņemties sarežģītu un ļoti svarīgu operāciju, lai izlabotu pakaļķepas. Operācija noritēja veiksmīgi, Brūnītis ir patiešām brīnišķīgs, vesels un ļoti cilvēkus mīlošs, puika kļūs par lielisku draugu un ienesīs daudz prieka jebkurā mājā.


Foto: Riga.lv

Spaikam ir aptuveni 12 gadi, 2015. gada augustā viņš tika atrasts Torņakalnā un atvests uz patversmi. Spaiks lieliski sadzīvo ar visiem – gan ar dzīvniekiem, gan cilvēkiem, bet divu patversmē pavadītu gadu laikā viņš ir ļoti noguris no pastāvīgā trokšņa un nepārtrauktās suņu kompānijas. Tagad Spaiks labāk jūtas siltās telpās, kuri ir klusi un mierīgi. Spaikam ir problēmas ar imunitāti, ķepās veidojas iekaisumi, kuri prasa regulāru aprūpi. Tā ir samērā vienkārša un var kļūt par ierastu un neapgrūtinošu procedūru. Neskatoties uz dažām grūtībām, Spaiks pilnīgi noteikti kļūs par labu draugu un īstu ģimenes locekli! Viņš patiešām ir nopelnījis doties uz savām mājām, pie sava cilvēka un pats savu stūrīti, lai mīlestībā un mierā pavadītu savas vecumdienas.


Foto: Riga.lv

Maksis ir 10 gadus vecs suns ar epilepsiju. Katru dienu viņš saņem īpašas zāles, bet lēkmes viņam ir tik un tā. Neskatoties uz to, Maksis ir ļoti aktīvs un jauks suns pašā spēku plaukumā. Viņš labi sadzīvo ar citiem suņiem, bet reizēm viņam patīk “pārmācīt” jaunākus suņus.


Foto: Riga.lv

Bonijai ir aptuveni 10 gadi, patversmē meitene mitinās no pagājušā gada. 2016. gada janvārī viņa guloša tika atrasta sniega kupenā Grīziņkalnā, pavisam bezspēcīga. Bonija ļoti labi sadzīvo gan ar citiem suņiem, gan ar kaķiem. Bonija ir klusa, mierīga un nosvērta kucīte, kura ļoti vēlas beidzot sasildīties.


Foto: Riga.lv

Ferdinands Fredo (jā, tieši tā viņu sauc!) ir rotaļīgs, uzticības pilns un mīlestību alkstošs suns. Patversmē viņš dzīvo jau kopš savas dzīves sākuma – 2007. gada, te viņš ir uzaudzis, kļuvis mierīgs, kluss un saprātīgs. Fredo vēl aizvien cer kļūt par kāda mīluli, uzzināt, kā tas ir – dzīvot savā mājā un katru dienu doties pastaigā ar savu cilvēku.

Arī Liza patversmē ir kopš 2007. gada, šajā laikā viņa tā arī nav sastapusi savu ģimeni un mājas nav atradusi. Liza ir mierīga, klusa un nedaudz bailīga, cilvēkiem neuzticas uzreiz, bet, ja viņai dod nedaudz laika, viņa kļūs drošāka un uzticīgāka.

Patversmes “Ulubele” komanda sapņo par cilvēku, kurš Lizu un Fredo varētu pieņemt kopā, jo suņi kopā dzīvo jau kopš 2007. gada un viens pie otra ir ļoti pieraduši.