Labās rokās: 6 patversmes “Ulubele” suņi mēklē saimnieku

7. Decembris, 2017

Tuvojas ziema un mums visiem nepieciešams daudz vairāk siltuma – gan cilvēkiem, gan četrkājaiņiem. Iestājoties salam, patversmes “Ulubele” suņi vēl jo vairāk ilgojas nonākt patiesā ģimenē, mīlēt un būt mīlētiem, dalīties ar siltumu. Šodien pastāstām jums par sešiem astaiņiem, kuri pacietīgi gaida savu cilvēku.


Foto: Riga.lv

Magnēts jeb Fredis ir neliels septiņus gadus vecs suns. Patversmē viņš nonāca 2015. gadā, bet pēc gada viņš tika pieņemts jaunās mājās. Diemžēl Magnētam un viņa jaunajiem saimniekiem bija nesaderīgs raksturs un 2016. gada decembrī suns patversmē atgriezās. Lai Magnēts uzvestos labi, ir svarīgi uzreiz viņam parādīt, kurš no jums abiem ir saimnieks: savas dzīves laikā viņš ir ieguvis noteiktas rakstura iezīmes. Pastāvīgs darbs un suņu skolas apmeklējums viņam nāks par labu un var droši teikt, ka, dzīvojot patversmē, Magnēta uzvedība ir ievērojami uzlabojusies. Suns nav piemērots dzīvei ģimenē ar bērniem, bet lieliski sadzīvo ar citiem suņiem.

 

Foto: Riga.lv

 

Linda ir jauna haskiju meitene, aptuveni trīs gadus veca. Patversmē Linda nonāca šī gada aprīlī kopā ar saviem jaundzimušajiem kucēniem. Lielākā daļa mazuļu jaunas mājas sev jau ir atraduši, bet Linda un viņas meita Mila vēl aizvien pacietīgi gaida savu cilvēku. Linda ir ļoti gudra un paklausīga kucīte, kā arī viņa ir ļoti aktīva, kā jau visi haskiju šķirnes suņi. Dzīve dzīvoklī vai būrī viņai viennozīmīgi nebūs piemērota, Lindai nepieciešams plašs pagalms un iespēja daudz skraidīt un spēlēties, regulāri sporta treniņi būs viņas mīļākā nodarbošanās.

 

Foto: Riga.lv

 

Bārts ir jauns un liels suns. Puika ir draudzīgs un jauks, bet reizēm mēdz būt nedaudz bailīgs. Bārtam patīk daudz staigāt un viņš dzīvo vienā voljērā ar Lizu, kuru viņš reizi pa reizei audzina – demonstrē savu spēku.

Lizai ir aptuveni 8 gadi, arī viņa ir liels un spēcīgs suns. Liza ir paklausīga un mierīga, bet, tāpat kā Bārts, nedaudz bailīga. Pie sava saimnieka meitene pieradīs pavisam noteikti un viņam uzticēsies, galvenais, lai viņas cilvēks būtu saprotošs un pacietīgs, kā arī gatavs Lizai dot visu savu mīlestību.

Patversmē Bārts un Liza nonāca 2016. gada sākumā, kad abi atrasti Imantā, klīstot pa ielām. Ideālajā variantā abus dzīvniekus vajadzētu adoptēt kopā, bet viņi ir spējīgi dzīvot arī atsevišķi.

Foto: Riga.lv

 

Gulbītis ir aptuveni deviņus gadus vecs suns. Viņš ir kluss un mierīgs, lieliski piemērots pieaugušajiem un veciem cilvēkiem bez citiem mājdzīvniekiem. Gulbītim vienā sānā ir liels veidojums, pēc veterināru vārdiem, tas nav ārstējams, bet arī neprogresē. Gulbītis ļoti gaida savu cilvēku un ar prieku sagaida visus patversmes apmeklētājus.

 

Foto: Riga.lv

 

Miai ir aptuveni 3 gadi. Patversmē viņa nonāca 2015. gadā, kad viņas mīļotais saimnieks aizgāja viņsaulē, bet kopā ar viņu un vēl dažiem suņiem par viņu sākuši “rūpēties” citi cilvēki. Diemžēl par īstām rūpēm saukt tās nevar: dzīvnieki saskārušies ar cietsirdību un viņiem bijis jādzīvo briesmīgos apstākļos, par viņiem neviens nav rūpējies un viņi gandrīz vispār nav baroti. Patversmē Mia nonāca pavisam izkāmējusi, bet tagad viņa ir pieņēmusies svarā un ir atpakaļ formā. Pārējie kompānijas suņi sev jaunas mājas jau ir atraduši, bet Mia vēl aizvien pacietīgi gaida sev jaunu draugu. Viņa ir mierīgs un paklausīgs suns, ar kuru var staigāt bez pavadas, jo tiem, kuri par viņu rūpējas, viņa bezgalīgi uzticas. Miai ir ļoti nepieciešamas rūpes un mīlestība un viņa ir gatava dāvāt savu mīlestību pretī.

Svarīgi: adoptētie suņi, kas sasnieguši vismaz 8 gadu vecumu, saņem “Senioru zelta polisi”, kas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā “Ulubele” sedz visus medicīniskos izdevumus.