Labās rokās: 6 patversmes “Ulubele” suņi jaunu māju meklējumos

17. Oktobris, 2018

Aukstajā gada laikā patversmes “Ulubele” nepieciešams arvien vairāk uzmanības. Ikviens suns vēlas, lai viņu noglāstītu, sātīgi pabarotu, kopā ar viņu dotos skriet uz rudenīgajiem mežiem. Iespējams, kādam no viņiem šī gada oktobrī īpaši paveiksies? Nāciet uz patversmi iepazīties ar astainajiem draugiem!


Minnija

Foto: Riga.lv

Minnija ir liela sune ar skaistu smilšu krāsas kažoku un burvīgām ausīm. Meitenei ir apmēram 8 gadi. Viņa atrasta Ventspils ielā jau pagājušogad – ap kaklu viņai bija ādas siksniņa, nezināmu iemeslu dēļ nav astes. Patversmē viņai dots vārds un “mājas”, taču Minnijai nepieciešamas īstas mājas un tāpēc viņa ļoti gaida savu cilvēku. Viņa ir čipēta un sterilizēta.

Moka un Maksis

Foto: Riga.lv

Moka ir jauna kucīte (4-5 gadus veca). Patversmē meitene nonāca tikai pirms pāris nedēļām – viņa atrasta Sporta ielā, šā gada septembrī. Moka ir liels suns, viņai piemērotāki būs aktīvi saimnieki, kuri dzīvo savā mājā. Moka ir sterilizēta un vakcinēta, apmeklētājus patversmē viņa gaida katru dienu no plkst. 10.0 līdz 17.00. Nāciet ciemos pie kafijas vārdā nosauktās meitenes!

Arī Maksis atrasts ar kakla siksnu, kas nozīmē, ka reiz viņam bijuši saimnieki, kuri uzticīgo suni ir nodevuši. Maksis ir liels suns, viņam ir aptuveni 7 gadi un viņam priekšā vēl visa dzīve. Ļoti gaida īstus draugus.

Vikonts

Foto: Riga.lv

 Vikonts patversmē nonāca jaunā gada pašā sākumā, kaut gan šī nav tā jaunā dzīve, par kuru var sapņot suns – taču toreiz suns bija cerību pilns. Vidēja izmēra puikam ir aptuveni 7 gadi un jau gandrīz gadu viņš dzīvo “Ulubelē”. Vikonts skumst, taču vēl aizvien gaida, ka nākamie patversmes apmeklētāji būs “tie īstie”.

Čelsija

Foto: Riga.lv

Siltā maija dienā Biķerniekos tika atrasta pavisam jauna kucīte – bez čipa un kakla siksnas. “Ulubelē” gaišā meitene ieguvusi Čelsijas vārdu un visu vasaru gaidīja savu jauno ģimeni. Bet nez kāpēc vēl aizvien nav sagaidījusi. Vai palīdzēsiet? Gadu vecā Čelsija nu jau ir čipēta un sterilizēta un ir ļoti gatava doties uz savām jaunajām mājām.

Ožo

Foto: Riga.lv

Melnbaltais Ožo dzimis šā gada sākumā un tā pasaulei bija brīnišķīga jaunā gada dāvana. Tiesa, pagaidām šim kucēnam (Ožo nav vairāk kā 10 mēneši) īpaši vēl nav neviena, ar ko dalīties savā dzīvespriekā. Viņš gaida pie sevis ciemos “Ulubelē” katru dienu, no plkst. 10.00 līdz 17.00!