Labās rokās: 6 patversmes “Ulubele” kaķi un kaķenes

14. Novembris, 2017

Patversmē “Ulubele” pastāvīgi nonāk jauni dzīvnieki: kāds savus īpašniekus ir zaudējis, kāds cits ir vienkārši “pazudis”. Patversmē dzīvnieki saņem pārtiku, rūpes un siltas naktsmājas, bet par visu vairāk viņi vēlētos atkal nonākt īstās mājās. Varbūt jūs varat viņiem palīdzēt?


Foto: Riga.lv

Baltajam Hārlijam ir 11 gadi. Patversmē viņš nonāca šī gada februārī. Kaķim ir neatkarīgs raksturs, bet viņš ir ļoti jauks un tīrīgs, lieliski sadzīvo ar citiem kaķiem. Hārlijam ir neparasta pagātne: kaķis piedalījies izstādēs un ir ieguvis dažādus titulus mājas kaķu kategorijās.

Šai melnajai kaķenei ir aptuveni 8 gadi, viņa ir patstāvīga un kārtīga meitene, kurai patīk kontaktēties ar cilvēkiem un nekad nepretojas, ja viņu kāds vēlas noglaudīt. Vislabāk šai meitenei būs pie veciem cilvēkiem, mājās, kur valda klusums un miers, bet māja ar maziem bērniem gan viņai nebūs piemērota.


Foto: Riga.lv

Šai kaķenei ir aptuveni 5 gadi, “Ulubeles” patversmē viņa dzīvo aptuveni gadu. Ļoti jauka, draudzīga un kārtīga, pieradināta nokārtoties kastītē. Ar citiem kaķiem sadzīvo labi, bet īpašu draudzību neizrāda, saglabā neitrālas attiecības. Visvairāk kaķim garšo konservi, bet piekritīs arī sausajai barībai.


Foto: Riga.lv

Šim kaķim ir aptuveni 2 gadi, patversmē viņš dzīvo kopš aprīļa. Pagaidām viņš ir nedaudz bailīgs un turas nomaļus, neļauj ņemt sevi rokās, bet reizēm pienāk pats un lūdz, lai viņu noglauda. Kaķim piemēroti būs mierīgi saimnieki, kuri pret viņa personīgo telpu attieksies ar sapratni, bet ar mīlestību noglaudīs, kad kaķim radīsies šāda vēlme.


Foto: Riga.lv

Evai ir aptuveni četri gadi, patversmē viņa nonāca pagājušajā augustā, pēc tam, kad viņa tika atstāta autostāvvietā netālu no privātmājas Mārupē. Meitene ir ar raksturu, citi kaķi viņai nepatīk, tāpēc viņai ir svarīgi būt vienīgajam mājdzīvniekam. Un vēl Evai nepatīk, ka viņai tiek pievērsta liela uzmanība, neskatoties uz mīlestību pret cilvēkiem un glāstiem – viņai tas var ātri apnikt un viņa to izrādīs. Ja jūs cienīsiet Evas neatkarību un spēsiet atšķirt, kad viņai nepieciešama uzmanība, un kad – vientulība, nekādu problēmu jums nebūs.


Foto: Riga.lv

Friskijam ir aptuveni 10 gadi, patversmē šis puika nonāca pēc tam, kad zaudējis savu mīļoto saimnieku, un šeit dzīvo no šī gada maija. Friskijs ir draudzīgs un ļoti jauks kaķis, kārtīgs un tīrīgs, pieradināts nokārtoties kastītē.

Svarīgi: adoptētie kaķi, kas sasnieguši vismaz 8 gadu vecumu, saņem “Senioru zelta polisi”, kas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā “Ulubele” sedz visus medicīniskos izdevumus.