Labās rokās: 6 patversmes “Ulubele” kaķi jaunu māju meklējumos

4. Marts, 2019

Patversmes “Ulubele” kaķi sev draugus vēlas atrast ne mazāk par suņiem: neskatoties uz to, ka kaķu mājā atmosfēra ir draudzīga, tā nav salīdzināma ar īstu māju ērtībām. Pastāstām par sešiem pūkaiņiem, kuri sapņo iegūt jaunu vārdu un ļoti gaida jūs ciemos.


Četrus gadus vecs kaķis

Foto: Riga.lv

Draudzīgais un mīlīgais strīpainais kaķis patversmē nonācis janvārī. Viņš lieliski sadzīvo ar citiem kaķiem un kaķenēm un ir gatavs doties uz jaunām mājām!

Gadu vecs kaķis

Foto: Riga.lv

Šis nopietnais rudais kaķis rokās nedodas uzreiz un nedodas pie kura katra. Kaķim nepieciešams tāds cilvēks un tāda vide, kur viņš justos ērti. Rudais kaķis ir ļoti kārtīgs un draudzējas ar citiem kaķiem.

Jauns kaķis

Foto: Riga.lv

Rudais kaķis ar baltajām krūtīm draudzējas ar citiem kaķiem, kaut arī ir samērā patstāvīgs. Viņš ir kārtīgs un mierīgs, tomēr nedaudz kautrējas, tiekoties ar cilvēkiem.

Piecus gadus veca kaķene

Foto: Riga.lv

Kaķene patversmē nonāca gandrīz pirms diviem gadiem, 2017. gadā. Viņas saimniece devās mūžībā un nav atlicis neviena, kas par viņu varētu parūpēties. Mīlīga, tīrīga un ļoti draudzīga kaķenīte cer pēc iespējas ātrāk atrast kādu, kad viņu aizvedīs pie jaunas un mīlošas ģimenes.

Divus gadus veca kaķene

Foto: Riga.lv

Šī kaķene ir mīlīga, draudzīga un uzticama dāma, kura patversmē mīt kopš 2018. gada maija. Redzot cilvēkus, viņa uzreiz dodas apsveicināties un lūdz, lai viņu noglauda. Kļūs par lielisku mājas mīluli tiem, kuri patiešām mīl kaķus. Kārtīga un draudzējas ar citiem kaķiem.

Četrus gadus veca kaķene

Foto: Riga.lv

Kaķene ir zaudējusi savu mīļoto saimnieci, bet ļoti cer iegūt otro iespēju un atrast jaunas mājas. Kaķene labi sadzīvo ar citiem kaķiem, bet dod priekšroku būt līderei, tāpēc citiem dzīvniekiem pār viņu dominēt neizdosies.