Labās rokās: 6 kaķi un kaķenes jaunu māju meklējumos

2. Novembris, 2017

Rīga.lv žurnālists pabija patversmē “Ulubele” un iepazinās ar kaķiem, kuri nevar vien sagaidīt, līdz tie nokļūs jaunās mājās pie mīlošiem saimniekiem. Astaiņu patversmē ir patiešām daudz: šodien pastāstām jums par sešiem patversmes “Ulubele” mīluļiem – iespējams kāds no viņiem gaida tieši jūs?


Foto: Riga.lv

Monikai ir aptuveni 10 gadi. Pirms diviem gadiem kaķene zaudēja savu mīļoto saimnieci un nonāca patversmē. Monika ir ļoti jauka un kārtība, bet arī ar raksturu, būs piemērota ģimenēm bez bērniem un dzīvniekiem. Kaķene ļoti rūpīgi sargā savas mantas, gultiņu, tās piederumus un rotaļlietas.


Foto: Riga.lv

Šai kaķenei ir aptuveni 4 gadi, patversmē meitene nonākusi augustā, pēc mīļotās saimnieces nāves. Kaķene ir ļoti jauka, draudzīga un tīrīga. Rokās īpaši nedodas, bet reizēm pienāk pati un lūdz, lai viņu noglaudītu.


Foto: Riga.lv

Šim kaķim ir aptuveni 10 gadi, patversmē viņš mitinās pavisam nesen, no septembra. Patversmes darbinieki viņu sauc par “ideālu kaķi ar lielisku raksturu”. Kaķis ir jauks, tīrīgs un pieradināts pie kastītes. Viņš ir no tiem retajiem gadījumiem, kad kaķis ļauj veikt ar sevi jebkādas procedūras: pilnīgi mierīgi ir iespējams izķemmēt viņa kažoku, nogriezt nagus un pat pārbaudīt zobus!


Foto: Riga.lv

Tirkai ir aptuveni 4 gadi. Jauka un tīrīga kaķene, bet ar raksturu: ja viņai kaut kas nepatīk, viņa var sadusmoties un ieskrāpēt. Ar citiem dzīvniekiem Tirka nedraudzējas, viņai ir ļoti svarīgi būt vienīgajam mājas mīlulim. Ir vēlams, lai kaķene dotos uz privātmāju ar iespēju doties ārā un pastaigāties svaigā gaisā.


Foto: Riga.lv

Šim jaunajam kaķim ir ne vairāk kā gads. Viņam ir brīnišķīgs raksturs, viņš ir ļoti jauks un kārtīgs. Diemžēl viņām ir problēmas ar kuņģi un viņš ir ļoti jūtīgs, ir svarīgi kaķi barot ļoti uzmanīgi, ievērojot īpašu diētu. Kā saka patversmes darbinieki, tas nav nekas tāds, ar ko būtu grūti sadzīvot: pareiza ēdināšana un daudz mīlestības, un viss būs kārtībā. Un vēl kaķis lieliski sadzīvo ar citiem dzīvniekiem!


Foto: Riga.lv

Markusam ir aptuveni 6 gadi, viņš ir jauks, kārtīgs, pacietīgs un uzticīgs kaķis. Markuss nokārtojas tikai tualetē, ja tās durvis būs aizvērtas, viņš cietīsies līdz pēdējam. Pret citiem kaķiem attiecas ļoti neitrāli, var dzīvot mājā ar citiem mīluļiem. 

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-atrasts- kakis-19737


Foto: Riga.lv

Kaķim ir ne vairāk kā 4 gadi, patversmē viņš nonāca martā – viņš atrasts, klaiņojot pa pilsētas ielām. Visdrīzāk agrāk viņām bijuši saimnieki, jo kaķis uzvedas ļoti draudzīgi un kārtīgi, ir iemācīts nokārtoties kastītē.


Svarīgi: adoptētie kaķi, kas sasnieguši vismaz 8 gadu vecumu, saņem “Senioru zelta polisi”, kas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā “Ulubele” sedz visus medicīniskos izdevumus.

Patversmes “Ulubele” kontakti
ulubele.org, Stopiņu novads, Līči, 20203333

6 interesanti fakti par patversmi “Ulubele”