Labās rokās: 5 patversmes “Ulubele” suņi jaunu māju meklējumos

9. Marts, 2018

Ir iestājies pavasaris un kopā ar to ir ieradušies arī jauni spēki un vēlme mainīt pasauli uz labo pusi. “Pamostas” arī patversmes “Ulubele” dzīvnieki: pavasarī viņiem rūpes un uzmanība ir nepieciešami jo īpaši, savukārt garās un gaišās dienas nozīmē, ka tagad atkal var doties garās pastaigās pa mežu. Šodien pastāstām par pieciem patversmes suņiem, kurus var atbalstīt ikviens rīdzinieks, pieņemot četrkājaino draugu pie sevis mājās vai vienkārši dodoties kopīgā pastaigā.


Milka, 5 gadi

Foto: Laima Ozola

‘Uz priekšu ar maziem solīšiem’ - tā aprakstā Milku patversmes darbinieki. Piesardzīgā Milka ir no tiem suņiem, ar kuriem nebūs iespējams uzreiz baudīt drošu skrējienu pa meža takām, viens otra bužināšanu un ‘selfiju’ taisīšanu. Kaut arī Milka prot glīti iet pie pavadas, ar vienu pastaigu nepietiek, lai viņa uzticētos cilvēkam. Milkas jaunajiem saimniekiem būs jārēķinās ar ilgāku iepazīšanās periodu un vairākām pastaigām, kas palīdzēs Milkai socializēties un saprast, kas ir cilvēka uzmanība un mīlestība. Svarīgi, lai mājās Milka būtu vienīgais suns, jo ar suņu meitenēm viņa nedraudzējās, bet suņu puikas ļoti izvērtē. Gan jauniem saimniekiem, gan sunim būs jāstrādā pie tā, lai Milka mājās justos labi, taču nekas nav neiespējams un galvenais ir attieksme, laiks un pacietība.


Ilžuks, 1 gads

Foto: Laima Ozola

Ilze ir glīta un slaida, vidēja auguma suņu meitene. Suns meklē sev saimnieku, kurš labprāt ar viņu rotaļāsies līdz abi būs noguruši, jo Ilze ir bezgala aktīva un enerģiska. Labprāt satiekas ar citiem suņu puikām, bet ar meitenēm īsti labi nedraudzējās. Ja tas ir iespējams, būtu labi, ja jaunie saimnieki ar Ilzi dotos uz suņu skolu vai apciemotu kinologu. Tas Ilzei nesagādātu nekādas problēmas, jo sunim cilvēku sabiedrība ļoti patīk.


Suns bez vārda, 2 gadi

Foto: Laima Ozola

Šis skaistais suņu puika mīt “Ulubelē” kopš pagājušā gada novembra. Viņa dzīves sākums ir pavadīts, sēžot pie ķēdes, kā rezultātā radusies liela vēlme un prieks izskrieties. Taču, neskatoties uz to, māk arī paklausīgi iet pie pavadas. Jaunajiem saimniekiem noteikti par labu nāktu kopīgi apmeklēt suņu skolu, jo suns ir mazliet nepaklausīgs, viltīgs un ļoti aktīvs. Tomēr mainoties dzīves apstākļiem, mainās arī suņi! Ja šim sunim būs savs saimnieks, kurš ar viņu pacietīgi strādās, tad rezultāts būs - tas tikai pieprasīs nedaudz vairāk laika. Ieskaties šajās skaistajās acīs un brauc ciemos iepazīties!


Rembo

Foto: Laima Ozola

Vārdi no cilvēkiem, kuri ir iepazinušies ar Rembo un ir izbaudījuši ar viņu brīnišķīgās pastaigas:

“Ja būsi ar fotoaparātu rokās, Rembo vienkārši uzreiz lēks augšā, ja pārtrauc kasīt vēderiņu un sāc bildēt viņa laiski laimīgo smaidu, tad viņš pieprasa turpināt – un nekādu bilžu!” Arī Rembo dzīvē viss var būt skaisti, mierpilni, laimīgi un labi - ja cilvēks būs gatavs veltīt laiku, lai iepazītos, sadraudzētos un iemīlētos. Rembo mīlēs cilvēku, kas mīl suņus un dzīvi.

P.S. Būs arī tādas dienas, kad Rembo būs gatavs pozēt fotoaparātam, jo zina, ka laba pases bilde ir ļoti svarīga – tad var arī saņemties.


Džekijs, 9 gadi

Foto: Laima Ozola

Kurš gan nepazīst Džekiju – “Ulubeles” pagalma voljēru zvaigzni! Šīs suns “Ulubelē” mīt tieši divus gadus, un, neskatoties uz viņa seniora vecumu, viņš ir ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs dzīvnieks. Džekijs vienmēr ir gatavs vest pastaigā visus brīvprātīgos un ir šķietami nenogurdināms pastaigu kompanjons. Sunim ne pārāk patīk citi suņu puikas, toties viņš ļoti mīl bērnus un sabiedrību. Būs lielisks draugs ģimenei ar bērniem un ļoti novērtēs iespēju pavadīt laiku kopā.