Labās rokās: 5 kaķi no patversmes “Ulubele” meklē mīlošas ģimenes

26. Jūlijs, 2017

 

Portāls riga.lv turpina iepazīstināt rīdziniekus ar patversmes “Ulubele” iemītniekiem. Šoreiz pastāstām par pieciem brīnišķīgiem patversmes iedzīvotājiem: viņi ir mīļi, pūkaini un ļoti gaida savu cilvēku.


Foto:

Bumbiņa ir aptuveni 9 gadus veca kaķene. Patversmē dzīvo jau aptuveni 7 gadus. Lai gan

Bumbiņa labi sadzīvo ar citiem kaķiem, no cilvēkiem viņa vēl aizvien izvairās. Bumbiņa ir

piemērota cilvēkiem, kuri respektēs viņas vēlmi būt patstāvīgai un neatkarīgai.

Tomēr vienmēr pastāv cerība, ka, nonākot savās īstajās mājās pie pareizajiem cilvēkiem, kaķene beidzot atvērsies. 

Foto:

 Rūta ir aptuveni 8 gadus veca kaķene. Viņa ir ļoti mīlīga, draudzīga un kārtīga, taču patlaban Rūtai ir problēmas ar veselību – viņai ir artrīts, līdz ar to kaķenei ir ļoti lielas grūtības ar pārvietošanos. Laimīgai dzīvei Rūtai ir nepieciešama mierīga atmosfēra un saprotoši saimnieki. 

Foto:

 

Šis skaistulis ir 6 gadus vecs, kastrēts runčuks. Arī par viņu varam teikt tikai to labāko – veselības stāvoklis runčukam ir labs, savukārt pēc rakstura viņš ir ļoti draudzīgs, mierīgs un kluss. Runčuks ir kārtīgs, iet uz kastīti nokārtoties. Patversmē runčuks labprātāk uzturas būrī, kaut tā durtiņas ir vaļā, tāpēc ļoti ceram, ka viņu adoptēs kāds labs cilvēks, kura mājās kaķis beidzot jutīsies labāk un drošāk.

Foto:

 

Mikija ir aptuveni 3 gadus jauna kaķene. Patversmē Mikiju nogādāja pēc tam,

kad viņas iepriekšējā dzīvesvietā izcēlās ugunsgrēks. Iespējams tieši pēc šī nelaimes gadījuma Mikijai radās veselības problēmas – viņa nespēj sajust to brīdi, kad vēlas nokārtoties, līdz ar to viņa nokārtojas kur nu sanāk, nespējot to nekādā veidā ietekmēt. Taču visādi citādi Mikija ir ļoti mīļa un draudzīga kaķene, kas ļoti ilgojas pēc sava cilvēka un mājām. 

Foto:

 Marta ir aptuveni 6 gadus veca kaķene ar ļoti labu raksturu. Marta ir mierīga, draudzīga, klusa un ļoti kārtīga. Martai ir problēmas ar barības vadu, tāpēc uzturā viņa drīkst

lietot tikai konservētu pārtiku.